Завтра у Вінниці відкриються агропродовольчі ринки (ОПИТУВАННЯ)

Завтра у Вінниці відкриються агропродовольчі ринки (ОПИТУВАННЯ)
  • Вчора, 28 квітня, у Вінниці міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про відкриття ринків.

З четверга, 30 квітня, у Вінниці дозволили відновити роботу агропродовольчих ринків.

Працюватимуть ринки:

  • у робочі дні з 10.00 до 14.00.
  • у вихідні та святкові – з 10.00 до 16.00.

Дозволяється роздрібна торгівля продовольчими товарами з лотків на ринках різних форм власності. Рішення прийняли відповідно до вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020р. № 14, актів та наказу Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Перед поновленням роботи цих ринків працівники Держпродспоживслужби у Вінницькій області мають обстежити ринки щодо дотримання вимог щодо профілактичних заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та усунення виявлених раніше порушень. По кожному ринку мають скласти відповідні акти та видати відповідний наказ. 

 

Опитування

Чи варто відкривати ринки?

 

Читайте також:

Дані по СOVID-19 на 29 квітня: в Україні вже 9866 хворих, у Вінницькій області — 412 випадків
 

Дані по СOVID-19 на 28 квітня: в Україні вже 9410 хворих, у Вінницькій області — 406 випадків

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (222)
  • Олег Ковальчук
    Зарано!!!!!!!!!!
  • Марія Гоцуляк
    Базари це булоб непогано. А чому не дозволяють відкрити магазини щоб купити обув, одежу, прийшла весна, щось рветься, де взяти?
  • Татьяна Юсипенко
    Дуже добре
  • Лілія Нестерук
    Підтримую, але з дотриманням санітарних вимог з двух сторін.
    Торон Туй reply Лілія Нестерук
    Приходишь со своим санитаром, а тебя встречает продавец с санитаром.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:21 Скільки коштує земля у Вінниці? Зібрали найдешевші та найдорожчі пропозиції photo_camera 11:42 До Вінниці прибули нові швейцарські трамваї. Коли вони вийдуть на маршрути та чим особливі photo_camera 10:54 «Він повернеться, коли вилікує всіх поранених»: чотири роки не говорила донечці, що тато загинув 10:06 У Вінниці тривають ремонти мереж: де не буде води та світла Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 09:27 Через ДТП на об'їзній Вінниці утворився великий затор 09:08 До останнього були на передовій — Вінниця прощається з Ростиславом Паринцевим та Сергієм Томусяком 08:15 Сьогодні вітайте Романа та В'ячеслава. Історія, заборони й прикмети 10 серпня 21:01 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 3 по 10 серпня, які ви могли пропустити 20:11 До 31 серпня вінничанки можуть подати заявку на безкоштовне навчання водійок photo_camera 19:04 Будівельне сміття і бетонні блоки звезли до озера у Вінницьких Хуторах photo_camera 19:03 Устим Кармелюк: літинська тюрма як символ незламності «подільського Робін Гуда» photo_camera 18:04 У Тиврові попрощалися з 15-річним хлопцем, який загинув у палаючій автівці play_circle_filled 18:02 Архівні фото Тульчина часів війни відновили за допомогою штучного інтелекту photo_camera 17:46 Вінниччину накриє спека, але ненадовго photo_camera 17:40 Інсулін та серцеві препарати. Які ще ліки не можна тримати в авто, розповідає лікар 17:08 Прийшли з обшуком через шахрайство — знайшли посів конопель 17:07 Емоційне фото з рожевим тортом: офіцер з Вінниці оригінально дізнався стать майбутньої дитини play_circle_filled photo_camera 16:09 Від лікування до протезування — у Вінниці розширили допомогу нацгвардійцям photo_camera 15:29 За пів року на Вінниччині відкрили 3791 справу через борги за комуналку photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up