За рік в Україні значно зросли ціни на продукти харчування, - Держстат

За рік в Україні значно зросли ціни на продукти харчування, - Держстат

В Україні з січня місяця 2017 року по теперішній час значним чином подорожчала тваринницька продукція - на двадцять три відсотки, а рослинницька - на 8,2 процентів.

Так, відповідно до наданої Державною службою статистики інформацією, порівняно з січнем-березнем 2016 року, за аналогічний період в поточному році середні ціни реалізації аграрної продукції зросли на одинадцять відсотків. В цей же час за аналогічний період часу продукція рослинництва піднялася в ціні на 8,2 відсотка, а тваринництва - на 23,2 відсотка.

У порівнянні з лютим в березні 2017-го року продукція сільського господарства піднялася в ціні на 1,6 відсотка. Варто відзначити, що тваринницька продукція за аналогічний відрізок часу стала дешевше на 5,2 відсотка, а рослинницька піднялася в ціні на 3,1 відсотка.

Якщо порівнювати з березнем 2016-го, то середні ціни цього місяця в поточному році були на 11,1 відсотка вище. В тому числі, ціна продукції тваринництва піднялася на 26,1 відсотка, а рослинництва - на 16,3 і тваринництва - на 1,3 відсотки.

Відео дня

Читайте також: Споживчий кошик вінничанина: на скільки та що подорожчало
 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Прокоповна Проня
    "Доходы растут"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:02 Сергія Григоренка з Бершадщини відзначили «Золотим хрестом» та нагородою Президента України 20:20 «Бентлі», «Кібертрак» та інші люксові тачки: це найдорожчі авто, які зараз продають у Вінниці photo_camera 20:16 Слабозорі вінничани можуть отримати компенсацію за аудіоплеєри і недорогі мобільні 20:04 У селі Рівне росте 250-річна липа — жива пам’ять історії та символ громади Від читача 15:15 Нове життя під вінницьким небом: як у нашому місті допомагають ВПО 19:07 Холодна осінь не до вподоби: птахів Подільського зоопарку почали переселяти до зимівників photo_camera 18:47 У школах Вінниччини з кожним роком меншає учнів: яка ситуація зараз і чому так відбувається? 18:06 Пенсіонерка збила дев'ятирічного хлопчика на «зебрі» у Могилів-Подільському 17:10 У Вінниці призначили нового представника офісу Омбудсмана. Ним став Анатолій Ковальчук 16:53 Верблюди під Козятином: розповідаємо неймовірну історію маєтку «Софіївка», що вражав Європу 16:30 Проти команди Кудлаєнка розгорнули фейкову атаку: громадський діяч відповів на маніпуляції (Пресслужба С. Кудлаєнка) 16:08 На Вінниччині перевірили воду та радіаційний фон. Чи є привід хвилюватися? 15:31 Рада дозволила бронювати працівників ОПК та критичних підприємств без облікових документів — адвокат 14:55 Крок за кроком: як щоденна ходьба рятує від стресу та зміцнює здоров'я (партнерськиий проєкт) 14:32 Уже $955 за «квадрат». Скільки коштує житло на Вінниччині та в інших областях? 14:05 Буде гучно. На Писарівському родовищі гранітів проведуть планові вибухи 13:32 Чи готується Вінниччина до блекаутів? Ми проаналізували тендери 12:25 На Юності п’яний водій без прав втрапив у ДТП — автомобіль евакуювали 11:49 На ремонті доріг у Гайсині розтратили понад 3,4 мільйона: затримали 66-річного чиновника міськради 11:16 Малокомплектні школи отримають підтримку: уряд готує нові правила фінансування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up