Вінничани пропонують викласти в магазинах полицю з безкоштовним хлібом (ВІДЕО)

Вінничани пропонують викласти в магазинах полицю з безкоштовним хлібом (ВІДЕО)
  • «Шановні пенсіонери, тут ви можете безкоштовно взяти буханку хліба».
  • Такі прилавки допомоги з’являються в магазинах України.
  • Люди, які мають можливість купити зайву буханку хліба, кладуть буханець на полицю.

«Давайте так зробимо в кожному продовольчому магазині країни й не тільки з хлібом! Це мінімум який ми з вами можемо організувати для тих людей кого наші чиновники заставили виживати на "пенсію" в 1200 гривень», - запропонував користувач ФБ Володимир Савчук.

 «От думаю як би у нас запустити такий проект. Наскільки знаю це в декількох містах працює», - написала вінничанка Людмила Бобровська на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

Пропозицію підтримують ще й інші вінничани. Так допис поширив і Володимир Бевз. А волонтерка Мая Цветкова написала, що це «було б дуже добре».

Варто зазначити, у луцьких крамницях волонтери вже встановили спеціальні полиці, на яких небайдужі можуть залишити хліб для пенсіонерів та знедолених:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • █▬█ Ⓐ ▀█▀ Ⓐ ✿ܓ
    В Европе есть центры где можно прийти и получить набор продуктов совершенно бесплатно. На самих продуктах на упаковке написано не для продажи и это все оплачивает государство. В нашей же стране только сами люди способны помочь другим. Государство способно только налоги сдирать и себе в карман распихивать.
  • Иванов Иван
    а чо тилькы хлиб моглиб зробыты магазыны вообще безкоштовнымы булаб гарна идуя и сумнивы браты не будуть и продавцив не потрибно коммунизм бля
  • Полищук Саня
    Підтримую !
  • Киливник Яна
    Гарна ідея, але сумніви з приводу чесності продавців присутні....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:00 Війна не залишає вибору. Вона залишає відповідальність (Соціальна реклама) 09:42 Які вулиці тимчасово залишаться без води та електрики 30 грудня. Перелік адрес 09:15 Ще одна втрата для Вінниці — загинув доброволець Григорій Харитонов 09:00 Вакансії в супермаркеті «Грош», в АН «Благоустрій» та 22 актуальні пропозиції роботи у Вінниці Від читача 18:46 В Україні створюють платформу, через яку землевласники зможуть подаватися на гранти 08:06 Останні кроки року: значення, традиції та заборони 30 грудня 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 Вінниця повністю перейшла на LED-освітлення. Скільки вже зекономили? 20:02 Людські долі або Історії Героїв, що вистояли в пеклі полону. Частина третя photo_camera 19:12 За вбивство односельця біля магазину чоловіка засудили на 12 років 18:31 «Це вже не дорога, а суцільна яма»: що не так із ділянкою Стрижавка – Мізяків – Гущинці 18:06 «Забрали всю кров і на 20 хвилин зупинили кровообіг»: неймовірна історія порятунку вінничанина 17:17 У Вінницькій області досі діють 495 церков Московського патріархату. Чи є десь більше? 16:12 Звільнення Дорош: що стало причиною відставки начальниці соцслужби дітей 15:15 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 15:05 «Уявіть, що це ваш батько, брат, коханий»: у Жмеринці встановили ялинку з портретами зниклих безвісти photo_camera 14:34 Жорстоке побиття 16-річного хлопця через макіяж: знайшли сімох нападників 14:02 Дорога з-за кордону стала смертельною: загинула начальниця відділу захисту дітей із 14-річним сином 13:09 Судитимуть 57-річного чоловіка, який зґвалтував шестирічну онучку та її подругу 12:32 А ви знали? На Вінниччині виростили найбільше ялинок для продажу в Україні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up