Від 1700 до 3655 гривень доведеться заплатити тим, хто торгує підсніжниками

Від 1700 до 3655 гривень доведеться заплатити тим, хто торгує підсніжниками

З настанням весни починається стихійна торгівля весняними первоцвітами, які занесені до Червоної книги. На тих, хто незаконно торгує підсніжниками, а також на тих, хто купує чекає штраф.

 

— За порушення порядку придбання чи збуту рослин, занесених до Червоної книги України, або таких, які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, передбачена відповідальність за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу від 1700 гривень до 3 тисяч 655 гривень з конфіскацією об'єктів рослинного світу чи без такої. Також за один екземпляр незаконної добутої рослини занесеної до Червоної книги України передбачена відповідна компенсація за її знищення. Наприклад: черемша (цибуля ведмежа) – 62 гривень шафрани (крокуси), підсніжники від 49 до 62 гривень у залежності від виду, сон трава – від 37 до 62 гривень у залежності від виду, — зазначає начальник КП «Муніципальна поліція» Василь Гайовик.

Муніципальна поліція контролюватиме ситуацію з незаконним продажем цих рослин. А також вони разом з екологами звертаються до вінничан - не рвали та не купувати ці рослини, адже цим вони стимулюють їх знищення.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Гах Саша
    Ця неймовірно цінна і рідкісна рослина у багатьх в клумбах росте
  • Задунайский Торонтуй
    Это проліски. "Підсніжники" - русизм.
    З.А.Глядач reply Задунайский Торонтуй
    Нічого подібного. Підсніжники білі,а проліски-блакитні.
    Задунайский Торонтуй reply З.А.Глядач
    Всех надо учить... Читай: https://floristics.info/ua/kimnatni-roslini/rodyny/amarilisovi/1778-prolisok.html
    З.А.Глядач reply Задунайский Торонтуй
    Читай,тупенький канадчику!

    https://uk.wikipedia.org/wiki/Підсніжник

    https://uk.wikipedia.org/wiki/Проліска
    Задунайский Торонтуй reply З.А.Глядач
    Твои высеры в википедии уже удалены.
    З.А.Глядач reply Задунайский Торонтуй
    Дурнику,навчися користуватися посиланнями.
    З.А.Глядач reply Задунайский Торонтуй
    Ну,якщо в тебе руки лише під .уй заточені і ти не здатен відкрити сторінку,,то хто тобі винен?
  • З.А.Глядач
    "Муніципальна поліція контролюватиме ситуацію з незаконним продажем цих рослин."

    "Незаконним" продажем? А що,є ще й "законний"?
    Без Имени reply З.А.Глядач
    Ну да. Якщо підсніжники ростуть у тебе на городі. Потрібно лише фото для підтвердження.
    З.А.Глядач reply Без Имени
    Тоді вони придовбуться,щоб платити податки.  Минулого року ця тема вже підіймалася.
  • З.А.Глядач
    "Муніципальна поліція контролюватиме ситуацію з незаконним продажем цих рослин."

    Як саме вона "контролюватиме"? Буде відбирати у "чужих" і віддавати "своїм"?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
00:19 Про справжнє щастя! Вінницький театр ляльок запрошує на прем’єру глибокої казки-притчі за твором Оскара Уайльда photo_camera 21:00 На Вінниччині сім’ям дев’яти загиблих Захисників вручили посмертні нагороди photo_camera 20:08 Манту більше не буде. Як тепер діагностуватимуть туберкульоз 20:05 Від Потоцьких до Грохольських: розповідаємо про найвпливовіші аристократичні роди Вінниччини photo_camera Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 19:46 Учасники тріо «Оксамит» на творчій зустрічі співали про любов, надію та красу рідного краю 19:32 Від 53 до 87 грн за літр: як бюджетні установи Вінниччини купували пальне під час цінових коливань 19:08 «Щоб більше було трофеїв!» Віктор Бронюк 80 тисяч, які виграв у «Вгадай мелодію», передав воїнам, які збивають БпЛА play_circle_filled photo_camera 19:03 В області збільшилась популяція зубрів. Що показав цьогорічний облік диких тварин 18:03 На Вінниччині триває будівництво стратегічного прикордонного пункту «Бронниця — Унгурь» photo_camera 17:09 Теплі та місцями дощові вихідні у Вінниці — якою буде погода 28–29 березня 16:43 Зачинені двері під час вибухів: як працювали укриття у Вінниці під час останньої дронової атаки 16:22 Комунальники наводять лад після зими: у Вінниці стартувало вологе прибирання вулиць 15:48 Наніс десять ударів ножем: засудили чоловіка, який на Гайсинщині вбив свою падчерку 14:47 Депутати облради затвердили нові тарифи на тепло та гарячу воду. Кого торкнуться зміни 13:36 Інвестують 76 мільйонів в оборону та 55 — на водоканал: підсумки сесії міськради 27 березня 13:27 Підтримка ЗСУ та усунення наслідків обстрілів на Вінниччині: обласна Рада ухвалила відповідні рішення (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:25 Вода дорожчає: у Вінниці з 1 квітня в усіх акваматах піднімуть ціни до 3 гривень за літр photo_camera 12:14 Пожежа на вулиці Соловйова ледь не забрала життя 86-річного чоловіка 12:00 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up