Українці найменше в Європі витрачають грошей на продукти (ОПИТУВАННЯ)

Українці найменше в Європі витрачають грошей на продукти (ОПИТУВАННЯ)

Сума грошей, яку українські люди витрачають щомісяця на продукти і повсякденні товари, значно нижча в порівнянні з витратами жителів інших європейських країн.

Такими виявилися дані ритейл-аудиту Nielsen. Експерти компанії провели глобальне дослідження в 56 країнах світу за показником витрат людей на продукти харчування.

Як з'ясувалося, в середньому щомісячні витрати в українській столиці на продукти харчування і товари повсякденного попиту сім'ї склали 3 тис. 140 гривень, або приблизно 92 євро. Для порівняння в Мінську витрачають 192 євро, у Варшаві - 178 євро, в Вільнюсі - 231 євро, в Москві - 269 євро.

 

Опитування

Скільки гривень в середньому Ви витрачаєте в місяць на продукти?

 

"Це було б дуже хорошим фактом, якби з показником доходу, розміром середньої і мінімальної зарплати у нас було б все чудово. Але на жаль, тут у нас поки значні проблеми, які в обов'язковому порядку необхідно ефективно вирішувати. Падіння курсу валюти і інфляція в 2015 року в 43,3% безумовно вплинули на зростання цін, але заявлені щомісячні витрати споживачів збільшилися лише на 22%", - додали в компанії.

Відзначимо, що в Україні на півтора відсотка прискорилася інфляція.

Читайте також: Скільки коштує життя у Вінниці? Відгадайте міські ціни
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Женя Иванов
    социальный хлеб, мясосодержащие изделия, молокосодержащие изделия, белковая икра....вот и выходит минимум.....а на большее и нормальное у 70% нет денег.....
  • Kazimir
    Та ну. А Рева казав, що українці багато їдять, навіть більше за німців.
  • Пупкин Вася
    Вот цэ пэрэмоха !
    З.А.Глядач reply Пупкин Вася
    Зате,миздобули-мискакали! Мизбудували!("пам'ятник" на "Парижі").
  • З.А.Глядач
    Українці,може і раді були б витрачати більше,але після сплати комуналки та витрат на проїзд в них просто немає більше грощей.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:04 На Вінниччині зростає кількість випадків туберкульозу. За січень зареєстрували 48 пацієнтів 18:15 «Хочеться кричати про допомогу»: у Вінницю їде волонтер, який передав на фронт сотні дронів 17:52 Циклон увірветься на територію Вінниччини. Прогноз погоди на вихідні 17:17 Концертної зали там більше не буде: яке майбутнє у будівлі зруйнованого Будинку офіцерів Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 16:13 У Вінницькій області діти з інвалідністю можуть пройти реабілітацію за держкошт. Як скористатися програмою 15:02 Депутат сільради Вінницького району не задекларував понад 11 мільйонів. Йому вручили підозру 13:47 Кадрові зміни у керівництві Вінницької ОВА: Олександр Піщик залишив посаду заступника 13:40 Йому було 10, коли над будинком полетіли ракети: історія 13-річного Миколи з Донеччини (соціальна реклама) 13:13 Які проблеми у пасажирів громадського транспорту? У Вінниці провели опитування 12:49 Військовим надали 90 днів додаткової відпустки. Хто може скористатися цим правом і за яких умов 11:05 Цигарка забрала життя 48-річного чоловіка в Томашпільській громаді 10:12 Мріяв стати дідусем, але не встиг. Вінниця прощається з воїном Петром Гончаруком 09:42 Без світла та води: де у Вінниці 13 лютого тривають планові ремонти 09:15 День святого Валентина у Вінниці: куди піти та що відвідати (партнерський проєкт) 09:08 На Бершадщині проведуть в останню путь подружжя Валявських та Андрія Рудика, які загинули від чадного газу 08:07 Сьогодні вітайте друзів зі святом: історія, заборони та прикмети 13 лютого 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 Зимовий облік мисливської фауни: на Вінниччині стало більше козуль 20:21 На Коріатовичів автокран переїхав чоловіка. Він помер до приїзду медиків. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up