У Тиврові відкрили спортмайданчик із штучним покриттям. Де взяли понад 1 мільйон?

У Тиврові відкрили спортмайданчик із штучним покриттям. Де взяли понад 1 мільйон?

Вчора, 5 вересня 2019 року, у Тиврівському ліцеї урочисто відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям. Розпочалося дійство з традиційного перерізання стрічки представниками влади та спортсменами.

Проект реалізували в рамках Державної бюджетної програми «Будівництво футбольних полів із штучним покриттям в регіонах України». Розмір майданчика 42м х 22м та його вартість склала 1,348 мільйонів гривень.

Спортивний майданчик збудовано завдяки спільним зусиллям. 675 тисяч гривень виділили з Державного бюджету.  З районного бюджету виділено 481 тисячу, за які облаштували основи майданчика та огорожі. З бюджету Тиврівської селищної ради виділено 193,278 тисяч гривень.

Розважали гостей свята показовими виступами спортсменів та номерами художньої самодіяльності. Після завершення урочистостей відбувся товариський футбольний матч.

Нагадаємо, раніше з'явився графік із датами шкільних канікул 2019-2020, загальна тривалість яких не перевищує 30 днів.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:10 Воєнний стан продовжили ще на три місяці 12:19 У Вінниці сусіди врятували пенсіонерку, яка не виходила на зв’язок photo_camera 11:41 Вкрали землю на 12 мільйонів: директор підробив документи та «посунув» межі міста у кадастрі 10:36 Сміттєвий «метальник» у вінницькому дворі: чому сортування не терпить імпровізацій play_circle_filled Від читача 08:08 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА І ПРОЦЕСУ «МАЙСТРИ ЦИВІЛІСТИКИ» ВІДБУВСЯ! 10:00 Подаруйте релакс навесні: де у Вінниці купити масаж у подарунок (партнерський проєкт) 09:41 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 28 квітня не буде води та світла 09:12 Вакансії в супермаркетахТМ «М'ясний майстер», «Грош», «Varus» та 56 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 08:36 Сьогодні — День працівників швидкої допомоги. Історія, заборони та прикмети 28 квітня 21:01 Наші в строю: історія командира, який пішов із IT на фронт 20:41 «Мій Торо продовжує бій»: у пам’ять про сина батько створив Благодійний фонд, кошти передає на фронт 20:04 Мотоцикл збив дитину, а пенсіонер не розминувся з іномаркою: подробиці ДТП у Літині та Сутисках photo_camera 19:02 Марія Юрченко з села Огіївка святкує сторічний ювілей photo_camera 18:26 Зарплата мера Немирова — 2 мільйони за рік. Що ще є в деклараціях міських голів? 18:08 На «зебрі» вантажівка збила підлітка на електровелосипеді 17:35 Грантові можливості для вінничан: де їх шукати та як на них подаватися 17:09 У Гопчиці п’яний водій ледь не вбив 16-річного підлітка 16:42 П’ять мільйонів на папері — пустир у центрі. Чому у Вінниці не оновлюють дитячі майданчики? photo_camera 16:24 Шквали 20 м/с та «мінуси»: на Вінниччину суне найхолодніший тиждень весни 15:09 Пожежі на СТО та «сюрпризи» в городах: як минула доба у вінницьких надзвичайників photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up