У середньому по 150 доларів: українці скуповують валюту через інтернет

У середньому по 150 доларів: українці скуповують валюту через інтернет

Клієнти українських банків почали активно користуватися послугою онлайн-покупки валюти вже в перший день дії валютної лібералізації.

У четвер, 7 лютого 2019 року, в Україні вступив в силу закон "Про валюті і валютні операції". Відтепер людям надається можливість проводити операції по онлайн-купівлі іноземної валюти та банківських металів на суму до 150 тис. грн. Онлайн-купівля валюти через інтернет-банкінг і мобільні додатки доступна громадянам в режимі 24/7.

Зокрема, у цей же день ПриватБанк продав через інтернет-додаток Приват24 майже 1,5 млн дол., купив - більш 402 мільйонів доларів. Крім того, ПриватБанк продав онлайн понад 245 тисяч євро, купив - 131 тисяч євро.

Один із засновників Monobank Олег Горохівський повідомив в соцмережі, що клієнти банку за 7 лютого придбали майже 1 млн дол.

— За день продали клієнтам більше 900 тисяч доларів, відкрили 6 тисяч валютних карт і залишки на валютних картах збільшилися на 750 тисяч доларів в еквіваленті, — зазначив він.

 Укрсиббанк за неповний день продав понад 1 млн доларів.

— Разом за сьогодні на 18:00 продали 1,1 млн дол. І 228 тис. євро. Середня сума покупки 548 дол., Середня сума продажу - 147 доларів, — заявили в банку.

За даними Gidulyan Company, поки тільки 7 банків в Україні пропонують послугу онлайн-покупки валюти. Середній чек покупки долара коливається в межах 110-160 доларів.

Джерело: сайт "МінПром".

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Біла зала Міської думи: стіни, які пам’ятають Симона Петлюру та Юзефа Пілсудського play_circle_filled 20:05 «Дідька лисого вони одержать, а не нашу Донеччину!» — історія 23-річної офіцерки з Вінниччини 19:35 Виплати за полоненого отримала колишня: чому військовому важливо оформити шлюб офіційно 19:32 Купили за 6 млн, перепродають за 17: чи «втратила» громада Вінниці мільйони на землі у Хуторах? play_circle_filled photo_camera Від читача 02:09 Загублена Карта Водія ЧІП 19:24 Зняв одяг на майданчику та імітував статевий акт: апеляція підтвердила вирок педофілу 19:19 Застрягли на позначці 370 тисяч мешканців. Чому населення Вінниці не збільшується 18:07 Після трьох років полону додому повернувся боєць 59-ї бригади з Могилів-Подільської громади 17:10 Стартувала операція «Первоцвіт-2026»: які квіти заборонено зривати і який штраф загрожує 16:02 У Гайсині водій вантажівки збив велосипедистку. Літня жінка загинула на місці 15:04 Зґвалтував 13-річну падчерку, поки матері не було вдома. Чоловіку повідомили про підозру 14:45 Менше дітей, більше укриттів і мільйони на ремонти. Що з освітою у Вінниці? 14:09 За ґрати на 10 років відправили винуватця ДТП, внаслідок якої загинуло шестеро людей 13:07 Водій хотів «вирішити питання» грошима: пропонував патрульним 10 тисяч 12:09 У Вінниці запускають мобільні групи для вручення повісток. Хто і як може постукати у ваш дім 11:49 ФК «Брацлав», який збирається дебютувати на професіональному рівні, переміг «Ниву U-19» 11:20 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:07 Затримали 33-річного чоловіка, який підірвав вибухівку у дворі приватного будинку 10:16 Під Лиманом загинув вінничанин Олександр Чорний. У Вінниці попрощаються із захисником 09:47 Ремонтні роботи 11 березня: адреси без води та світла у Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up