Що по чому: скільки коштують овочі та фрукти на ринку «Привокзальний»

Що по чому: скільки коштують овочі та фрукти на ринку «Привокзальний»
  • На період карантину влада обмежила роботу продовольчих ринків: з 23 березня вони працюють з 10 до 14.00.
  • Роздивились, як змінились ціни на ринку «Привокзальний» у період карантину та склали їх в інтерактивну картинку.

Вчора, 26 березня, на вінницьких ринках було людно. Про те, як там торгують та скуповуються читайте у нашому репортажі. Більшість відвідувачів та продавців у медичних масках. Працювали не всі продуктові лотки. В оптові магазинчики біля ринку пускають по кілька відвідувачів.

Лимони на «Привокзальному» продають по 70 - 90 гривень за кілограм. Огірки херсонські віддають по 70 гривень, уманські — по 50 гривень за кілограм. Десяток яєць коштує 13 - 14 гривень, столовий буряк — 8,50 - 9,50 гривень за кілограм.  

Ціни на продукти на «Привокзальному» зібрали в інтерактивну картинку. Вартість вказана станом на вчора, 27 березня.

Щоб переглянути ціну наведіть курсор миші на піктограму на зображенні.

Про те, скільки на вінницьких ринках коштують крупи читайте тут.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (81)
  • Ольга Сергиенко
    Всё равно до рынка не добраться.это для людей кто рядом живёт.
  • Оля Войтенко
    А в Сільпо лемони по 73 гр
  • Вита Чуйко
    Вступайте в сообщество Фруктова Лавка https://invite.viber.com/?g2=AQBz%2BN725JIUXks7d94Y0qB7aqwW19E3WsKQj%2FbdHdd6tOUkoVgPX9ChTeRL2VmE в Viber
    Вита Чуйко reply Вита Чуйко
    Є безкоштовна доставка від 300 грн
  • Александр Невский
    А по карточке можно купить?😂😂😂
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:08 Під прицілом камер та патрулів: триває полювання на тих, хто спалює суху траву та сміття 17:20 «Весняні хороводи», DIBROVA, «It’s my life» і вечори Іздрика й Кідрука! ТОП подій квітня у філармонії photo_camera 17:16 Миролюбівка у сльозах. Після трьох років катівень додому повернувся воїн Сергій Стасюк photo_camera 16:43 Знести не можна залишити — чому влада вимагає зрівняти із землею табір «Веселка» у Високому? play_circle_filled photo_camera Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям. 16:11 Страшні кадри аварії під Перемогою: водій загинув у розтрощеній вантажівці photo_camera 15:40 Шукаєте, де придбати якісні напівфабрикати? Підібрали кращих виробників для вас (партнерський проєкт) 15:23 Вінницькі парадзюдоїсти готуються до чемпіонату України 15:09 Хто представлятиме ветеранів області у Києві? Завтра у Вінниці відбудуться вибори 14:09 Весілля за ґратами: у вінницькій тюрмі засуджений та його обраниця офіційно стали сім’єю 13:24 Зняти квартиру у Вінниці — це розкіш. Скільки платять люди з різних професій 13:13 Викрали родину заради АЗС та мільйонних боргів: на Вінниччині судитимуть банду рекетирів play_circle_filled photo_camera 12:13 Додатковий транспорт пустять на Провідну неділю. Графік та перелік маршрутів у Вінниці 11:03 Під Хмільником вантажівка протаранила рейсовий автобус. Серед пасажирів було четверо дітей photo_camera 10:30 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:10 Де у Вінниці 16 квітня вимкнуть воду та світло: перелік адрес 09:09 Загибла дитина та влучання в будинки: наслідки пекельної нічної атаки на Україну play_circle_filled photo_camera 08:23 Сьогодні з іменинами вітаємо Ірину та Галину. Історія, заборони та прикмети 16 квітня 21:01 Понад 300 саджанців за сезон: де у місті незабаром з’являться нові алеї photo_camera 20:05 Традиції оживають: молодь Вінниці відтворила давні подільські обряди photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up