Сакури та лавки-зірки. Як виглядатиме Космонавтів-3 (ФОТО)

Сакури та лавки-зірки. Як виглядатиме Космонавтів-3 (ФОТО)
  • Реконструкція третьої черги проспекту Космонавтів розпочнеться вже цього літа
  • На ці роботи витратять більше 40 мільйонів гривень
  • Проектувальники показали як виглядатиме готовий проспект

Журналісти дізналися, що в квітні провели тендер на реконструкцію третьої черги проспекту Космонавтів — від Келецької до Первозванного. Підрядником робіт стало товариство «Олеріт», що виконають роботи за 41 мільйон 636 тисяч гривень. За ці кошти заасфальтують дорогу, тротуари, замінять тепломережі, вкладуть тротуари плиткою, облаштують велодоріжку та багато іншого.

Читайте більше про проект реконструкції та чому треба стільки коштів у матеріалі:

За 41 мільйон зроблять ремонт Космонавтів-3. Що буде нового?

Очільниця вінницької філії «НДІ Проектреконструкція» Наталія Котощук виклала в свій фейсбук візуалізацію проекту реконструкції.

На ілюстраціях видно, що верхня та нижня частина проспекту засаджена сакурами. Плитка на тротуарах має схожий візерунок, як і та, що викладена на другій черзі Космонавтів (від Порика до Келецької — авт.) Також є вуличні меблі зі склопластику. А в нижній частині проспекту облаштують навіс-«дерево». Де буде дитячий майданчик, що є в проекті, не зрозуміло: цього проектувальники не намалювали.

Нагадаємо, що цього року закінчили реконструкцію другої черги Космонавтів. На День Європи відкрили новий пішохідний фонтан, що обожнюють діти.

Опитування

Чи подобається проект реконструкції Космонавтів-3?

Читайте також:

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (17)
  • Игнат
    ... Нецільове використання бюджетних коштів ...
  • Олексій
    Сакура гарна лише тиждень, далі, це дерево без форми, крони і пожмакане в умовах нашого клімату. Не факт, що ці сакури взагалі ростимуть у наших погодних умовах, я розумію, що є Ужгород і т.п. але там тепліше і інший клімат в Закарпатті. Факт, що ¼ кленів потрібно видалити зразу як всихаючі і безперспективні, інші, по мірі наближення їхнього кінця. Для сакур там місця однозначно багато.
  • Oleksii
    Нужно учесть, что Сакура цветет только раз в году 7-10 дней.

    Каштаны красивые круглый год.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Кліщі активізувалися: кількість хворих на хворобу Лайма за місяць зросла більш ніж у чотири рази 19:57 Від початку липня на Вінниччині затримали 137 п'яних водіїв. Які штрафи загрожують порушникам 18:44 «Свою частину танго станцювала на рівні дорослої ліги». Історія лікарки, яка працювала в окупації 18:09 У вінницьких парках хочуть обмежити швидкість електросамокатів: які ще зміни готують Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 17:38 У Вінниці вже готуються до зими. Дорожники заготовляють протиожеледні матеріали photo_camera 16:33 Вінниччина — серед лідерів за тендерними змовами: 52 ФОПи потрапили до чорного списку АМКУ 16:06 Переховувався у Польщі. До Вінниці екстрадували обвинуваченого у створенні наркоорганізації 15:10 «Лояльність стала важливішою за компетентність»: генерал із Літина заявив про кризу в управлінні ЗСУ 14:03 Майже на 30 кілометрів ближче до Молдови. Коли відкриють новий міст біля Ямполя 13:32 Парк біля лікарні імені Ющенка у Вінниці просять впорядкувати: що відповіла міська влада 13:10 У Ладижині відбудеться масштабний фестиваль BOH SUP FEST. Що очікує гостей photo_camera 12:36 Вінницький архітектор Віталій Плясовиця став першим заступником керівника Служби відновлення області 12:03 Трагедія на Гайсинщині: під колесами ВАЗа загинув 39-річний чоловік 11:31 Як ви ставитесь до того, що в Україні хочуть скасувати відповідальність за порнографію? Ми запитали 11:02 Вирощував коноплі у домашній теплиці. У вінничанина знайшли понад два кілограми канабісу play_circle_filled 10:34 Вінниця очолила рейтинг України за темпами подорожчання новобудов. Ціни зросли на 26% 09:55 «Ми почули, як б'ється серце донечки»: родина донорки вперше зустрілася з 12-річним Назаром із Ладижина play_circle_filled 09:12 Двоє Захисників повернулися додому «на щиті». Вінниця прощається з Анатолієм Рекою та Даніїлом Кардашем 08:12 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 18 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up