Порошенко сказав, що військові зароблятимуть не менше поліцейських

Порошенко сказав, що військові зароблятимуть не менше поліцейських
Українські військовослужбовці повинні отримувати зарплату не менше, ніж отримують українські поліцейські.

Про це вчора, 6 грудня, заявив президент України  Петро Порошенко.

Порошенко згадав про оприлюднену міністерством внутрішніх справ інформацію про те, що полісмени у новій Поліції отримуватимуть мінімальну зарплату розміром 6133 гривень.

Якщо  поліцейські отримуватимуть мінімум 6133 гривні, то Порошенко наполягає, щоб захисники Вітчизни  отримували не менше.

Як відомо, декілька днів тому секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що в наступному року військовим будуть піднімати зарплати.

Порошенко також нагадав і про те, що на засідання Ради Нацбезпеки розглядали  проект бюджету.

- Єдиними видатками, які ми не скорочуємо у 2016 році є видатки на національну безпеку і оборону, - каже президент.

Голова країни впевнений, що вдасться ефективно використати кожну копійку цих видатків.

Варто зазначити, що завтра, 8 грудня,  проведуть засідання Національної ради по реформам з участю Петра Порошенка. На ньому планують обговорити Податковий кодексу та проект держбюджету-2016.

За словами начальника Генштабу Віктора Муженка, вже з 1 січня наступного року мають підняти зарплати таким чином:

Для контрактників до 7 тисяч гривень, для командирів бригади – до 14 тисяч, для комбатів  – до  12 тисяч, для  командирів  рот – до 10 тисяч, для командирів  взводів  – до 9 тисяч.

Нагадаємо, вінницькі правоохоронці після переатестації, почнуть отримувати нову зарплату – поліцейського, яка більша від міліцейської приблизно втричі.

Читайте також: Рахуємо чужі гроші. Скільки заробляють “поліціонери”?

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • zerro
    >> Єдиними видатками, які ми не скорочуємо у 2016 році є видатки на національну безпеку і оборону

    Оце молодець Петр!

    Правильно! А на медицину, освіту та науку можна положити або забити
  • Дарья
    Є така приказка, не словом, а ділом. Поживемо, побачимо чи відбудуться ці зміни, радіти рано завчасно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:05 У Гайсині освятили новозбудований храм ПЦУ та провели першу літургію photo_camera 13:11 Вінниця закуповує ще 50 дронів для ЗСУ: оголошено новий тендер 12:11 У ліцеї №33 підліток розпилив перцевий балончик. Школярів евакуювали play_circle_filled 11:11 Кіно, музеї, мобільні оператори: які знижки можуть отримати вінницькі студенти? Від читача 17:32 У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ 11:06 Mercedes не пропустив авто на перехресті Старого міста. Відео моменту ДТП play_circle_filled 10:40 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:18 Конфіскований завод «Вінницяпобутхім» придбали власники VARUS та EVA 09:35 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 17 листопада 09:03 Вінницька громада прощається із захисником Анатолієм Мельником, який загинув на Курщині 08:12 У цей день вітайте студентів зі святом: заборони та прикмети 17 листопада 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які годині сьогодні без електроенергії 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 10 по 17 листопада, які ви могли пропустити 20:05 Як спіймати найбільшого коропа та куди риба тікає перед морозами 19:27 Новий виклик «крижаної людини»: Андрій Козак цю зиму вперше проведе в шортах 19:03 Осіння добірка фільмів, які ви могли не бачити, для теплого домашнього вечора 18:18 Невідома Вінниця. Що всередині трьох виразних будинків? play_circle_filled 18:02 Вінницькі лікарі врятували 18-річну породіллю зі складною історією хвороб 17:18 Де зарядити телефон та підключитися до інтернету безплатно у блекаут? 22 адреси у Вінниці 16:43 32 роки у школі і майже 4 — на фронті: чому вчитель зі «Срібним хрестом» не повернеться навчати дітей?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up