Понад 1100 робочих місць у Вінниці створили бізнес-переселенці. Яку роботу пропонують вінничанам?
- 17 листопада 2022 р.

- З початку листопада у Вінниці зареєструвалися 32 юридичних особи та стільки ж ФОПів, які переїхали з прифронтових та окупованих територій України.
- З березня, коли почала діяти програма переміщення бізнесів, таких вже 236 і вони, загалом, створили 1114 нових робочих місць у нашому місті.
- Що саме це за бізнеси та яку роботу дають вінничанам?
Актуальну статистику про релоковані підприємства повідомив на своїй facebook-сторінці заступник міського голови Андрій Очеретний.
«За час повномасштабної війни вже 236 суб’єктів господарювання переїхали до Вінниці з зони бойових дій! Завдяки релокованим підприємствам, станом на 15 листопада, створено 1 тисячу 114 нових робочих місць як для вінничан, так і для переселенців. Програма релокації починалася у Вінниці з березня, з усього десяти робочих місць», — написав посадовець.
За словами Очеретного, бізнес-переселенці працюють в місті у різних сферах: переробна промисловість, транспортні перевезення, гуртова та роздрібна торгівля.
«Втім найбільше серед новоприбулих саме фахівців в ІТ-сфері. Це саме та галузь, яка найменше постраждала від війни і працівники швидко зуміли адаптуватися до нових реалій», — сказав заступник міського голови.

В рамках програми релокації міська влада готова консультувати бізнес, допомогти в пошуку вільних для оренди площ та навіть посприяти в тому, щоб налагодити співпрацю з вінницькими підприємствами. А які підприємства з інших областей наразі працюють у Вінниці? Ось декілька історій.
STALEKS. Відомий виробник професійних інструментів для манікюру та педикюру. Крім харків’ян, станом на початок вересня на підприємстві працювали 92 вінничан. STALEKS ще потребує працівників.
— Головне від кандидатів на посаду — це бажання і руки з правильного місця. А як працювати, ми навчимо. Зарплату пропонуємо ринкову, — говорив журналісту заступник директора STALEKS Тимур Тодуа.
УКпостач. Підприємство випускає у Вінниці холодильне обладнання. У кінці вересня тут працювали 134 мешканців Вінницької громади. Тоді на підприємстві нам розповідали, що штат укомплектований, але у планах було запустити ще одну лінію складання продукцію.
Контакти для довідок: (050)320-79-66.
Anabel Arto. Це швейний цех, який у Вінниці виготовляє жіночу білизну. На початок жовтня тут працювали 15 вінничанок, а загалом потужності підприємства розраховані на те, щоб дати роботу 50 швачкам.
— Ми поки що не готові брати людей без досвіду, щоб навчати у себе. Але безперечно, трохи згодом відкриємо навчальний центр при виробництві й будемо розширяти цех у Вінниці, — говорили засновники бренду Анастасія та Андрій Дуліни.
Дізнатися, чи є ще вакансії можна за цим номером телефону: 066-014-91-87, Олена Володимирівна.
Раніше, нагадаємо, ми розповідали історію херсонців, які з нуля перезапустили своє кафе-кондитерську в центрі Вінниці.
Читайте також:
Ресторани, бари, кондитерські: десять нових закладів Вінниці, які відкрилися після 24 лютого
Які страви можна скуштувати лише у нашому місті? Підкаже перша гастрономічна карта «Смачна Вінниця
«Зараз ми всі один за одного». Як вінницькі заклади відпочинку підтримують ЗСУ
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.