Піднімати мінімальну зарплату ще будуть. Гройсман сказав коли саме

Піднімати мінімальну зарплату ще будуть. Гройсман сказав коли саме

Мінімальні заробітні плати в Україні зростатимуть відповідно до плану, який передбачений держбюджетом на 2017 рік. Інші підвищення треба планувати і це буде скоріш за все наступного року.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

— З 1 січня 2017 року, ми підняли мінімальну заробітну плату вдвічі до 3,2 тисяч гривень. Ми підняли заробітні плати вчителям на 50%, лікарям на 30% в 2017 році, бюджетом заплановано 10-відсоткове підняття мінімальних соціальних стандартів та це означає, що це буде зроблено теж в 2017 році. Інші дії в 2017 році з питань зарплат зробити дуже і дуже складно. У 2018 року будемо робити наступні кроки. Тому не передбачається інше підвищення мінімальних заробітних плат у 2017 році, — заявив прем'єр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України з 1 січня 2017 року підвищив мінімальну зарплату до 3200 гривень.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Александр Балаганов
    Надо не врать людям про какие-то повышения,а сказать честно что индексируем доходы населения,а индексируем от курса 8 до курса 29,то есть это все надо умножать на 3.5 и лишь тогда нам вернут наши доходы.
  • Задунайский Торонтуй
    Это четыре бака бензина.

    Круто.
    Иванов Иван reply Задунайский Торонтуй
    это какие баки запорожца горбатого или инвалидка
    Задунайский Торонтуй reply Иванов Иван
    Да, это я увлекся. Забыл, что когда платил, бак был не пустой полностью.

    Но на два бака точно хватит. Даже на пиво останется.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:16 Під час «Великодніх передзвонів» згадували, як відзначають свято в різних країнах 21:00 Чи є загроза з Придністров’я? Зеленський відреагував на заяви про «буферну зону» 20:25 «Ми втратили все»: про життя родин ВПО, які залишились без дому (соціальна реклама) 20:04 Бруд, злива та 20 кілограмів спорядження: як нацгвардійці штурмували п’єдестал під час екстремального кросу Від читача 16:35 Вантажні перевезення по Україні та світу 19:05 Заморозки та дощ із мокрим снігом — якою буде погода на Великодні вихідні 11–12 квітня 18:42 Деревина, якої «не мало бути», та погоня в лісі: що сталося в Іллінецькому лісництві? photo_camera 18:30 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 18:18 На дерева та кущі витратять майже 30 мільйонів. Що варто знати про озеленення Вінниці photo_camera 17:53 Як зробити крашанки в стилі еко? П'ять простих способів з того, що є в холодильнику 16:48 Довічне за зруйноване дитинство: засудили ґвалтівника, який познущався з дев'ятирічної дитини 16:05 Вінниця, квітень і великі плани. Як ротарійці готуються до нового робочого року (партнерський проєкт) 15:33 Ями латають. На Вінниччині вже відновили понад 100 тисяч квадратів дороги 14:22 Засудили російського пропагандиста, який закликав до повного знищення України та її населення 13:13 Оглянути Вінницю на всі 360 градусів. Є три віртуальні екскурсії photo_camera 13:02 Ледь не втонув у крижаній воді: затримали харків’янина, який намагався вплав перетнути Дністер 11:54 Через сильний набряк пальця вінничанка не змогла зняти обручку — допомагали рятувальники 11:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 11:07 Код міста у великодніх писанках: ШІ «сховав» архітектуру Вінниці всередині символів свята photo_camera 10:07 У Вінниці адвокат вимагав $7000 у військового, чий батько загинув на фронті play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up