Олег Мейдич: «Не закон про народовладдя, а юридична барикада» (Пресслужба ВО «Батьківщина»)

Олег Мейдич: «Не закон про народовладдя, а юридична барикада» (Пресслужба ВО «Батьківщина»)

«Батьківщина» не голосувала за президентський закон про народовладдя. Оскільки він аж ніяк не допоможе людям впливати на політичні процеси в державі, бо норми та процедури в цьому законі прописані так, щоб люди не змогли домогтися проведення  референдуму з питань, які їх найбільше турбують. 

Наша фракція подала до законопроєкту №3612 про народовладдя понад 300 поправок, які дають можливість максимально спростити та удосконалити процедуру проведення референдуму в Україні. 

Однак, більшість цих правок не була врахована і на виході маємо не закон, який дає українцям ініціювати проведення референдуму, а барикаду з юридичних перепон.

Провести референдум за народною ініціативою не зможе ніхто, крім влади. Це не може зробити ні політична сила, ні група громадян, ні громадська організація.

Цей закон говорить про те, що не законом про референдум, а рішенням ЦВК буде регулюватись цілий перелік питань щодо безпосереднього проведення референдуму.

По-друге - за допомогою електронного голосування можна буде сфальсифікувати референдум. 

Але навіть, якщо вдасться пройти всі процедури, зібравши три мільйони підписів для проведення референдуму, то чи винесуть те чи інше питання на референдум чи ні залежить не від людей, які зберуть ці підписи, а від президента!

Бюрократичні процедури, передбачені цим законом, мають лише одну мету – не дозволити людям домогтися проведення референдуму.

Але голос людей має бути почутий. Тому наша фракція «Батьківщини» стає на бік народу і допомагатиме людям у проведенні референдуму по при штучно створені юридичні перепони. Ми вже ініціюємо негайне проведення референдуму із ключових питань життя країни, а саме
ТАК 
постачанню населенню українського газу та атомної електроенергії  з 30% рентабельністю

НІ продажу сільськогосподарської землі;
НІ продажу стратегічної власності;
НІ легалізації наркотиків;
НІ легалізації грального бізнесу.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Замість 0,2 — 2,22 проміле: у Вінниці затримали п’янючого водія photo_camera 20:35 Морпіх «Шева» повертається додому на щиті. Вінниця попрощається з воїном 37-ї бригади 20:09 До Вінниці привезли чудотворну мироточиву ікону photo_camera 19:03 Зберіг будинок у Вінниці і створив музей на честь брата: розповідаємо про Хому Коцюбинського photo_camera Від читача 08:51 Жах у білому халаті: Як "Oxford Medical" перетворив вагітність на трагедію та інвалідність 18:05 Суд залишив під вартою підозрюваного у смертельній ДТП під Гордіївкою 17:43 Погода різко зміниться: спочатку мокрий сніг, а потім знову сонце і +14° 17:22 Цікаві традиції та звичаї Поділля, яке визнали сучасним осередком українських ремесел 17:00 Осінь на тарілці: бюджетні овочі та фрукти, які допомагають залишатися здоровими (партнерський проєкт) 16:56 У Гайсині в ДТП постраждав велосипедист, у Могилів-Подільському — пішохід 16:20 «Напишіть, щоб не брали гроші у дітей»: волонтер відповів на докори про дитячі донати 15:39 Стрілянина біля «Гаманця». Підозрюваний, що поранив хлопця в обличчя, може вийти під заставу 15:03 Чим корисні, а чим шкідливі яйця? Міфи і факти від вінницьких лікарів 14:16 Через несправну піч у Барській громаді травмувався чоловік 13:23 Герой фільму про підйом ветеранів на Кіліманджаро Олександр Міхов зустрівся з вінничанами photo_camera 13:07 ЗСУ відповіли потужно: знищили літак, артилерію й сотні безпілотників photo_camera 12:05 Оля Полякова збирається на «Євробачення» і просить змінити правила нацвідбору play_circle_filled 11:13 У Вінниці провели творчий вечір, де поєднали мистецтво і підтримку воїнів photo_camera 10:30 «Від заробітків у росії до бліндажів: шлях бійця "Німця"» (соціальна реклама) 10:23 Турнір «Шкільний м’яч» визначив кращих. Хто показав командний дух у Вінниці?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up