Незламний бізнес під час війни: у Вінницю релокувалося 278 підприємства

- Протягом січня до нашого міста переїхали 14 нових суб'єктів господарювання з зони бойових дій. Станом на початок березня у Вінниці вже зареєстрували 278 релокованих підприємств.
Релокація підприємств з небезпечних регіонів, які працюють у різних галузях економічної діяльності у Вінницю триває. З початку повномасштабної війни у нашому місті офіційно зареєструвалися вже 278 суб'єктів господарювання. Це дані станом на 1 березня цього року.
Ще 12 суб'єктів господарювання релокувалися у Вінницю протягом лютого, повідомляє заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.
— Завдяки новоприбулому бізнесу у громаді створено 1468 робочих місць станом на початок березня, 38 з них з’явилися в лютому. Вінничани та люди з числа ВПО знайшли собі роботу в таких сферах, як торгівля, переробна промисловість, логістика, нерухомість, комп'ютерне програмування тощо, — розповідає він.
Андрій Очеретний переконаний, що для продовження оборони та зміцнення економіки бізнес повинен працювати навіть в умовах війни там, де це можливо.
— За рахунок цього бюджет наповнюється податками. Відтак, забезпечення ефективної організації роботи підприємств, котрі переводять свої виробничі потужності вимагають особливої уваги та підтримки з боку місцевої влади. Вінниця була, є і буде гідним майданчиком для роботи бізнесу!, — наголосив Андрій Очеретний.
Історії успіху
А які підприємства з інших областей наразі працюють у Вінниці? Ось декілька історій.
STALEKS. Відомий виробник професійних інструментів для манікюру та педикюру. Крім харків’ян, станом на початок вересня на підприємстві працювали 92 вінничан. STALEKS ще потребує працівників.
— Головне від кандидатів на посаду — це бажання і руки з правильного місця. А як працювати, ми навчимо. Зарплату пропонуємо ринкову, — говорив журналісту заступник директора STALEKS Тимур Тодуа.
УКпостач. Підприємство випускає у Вінниці холодильне обладнання. У кінці вересня тут працювали 134 мешканців Вінницької громади. Тоді на підприємстві нам розповідали, що штат укомплектований, але у планах було запустити ще одну лінію складання продукцію.
Контакти для довідок: (050)320-79-66.
Anabel Arto. Це швейний цех, який у Вінниці виготовляє жіночу білизну. На початок жовтня тут працювали 15 вінничанок, а загалом потужності підприємства розраховані на те, щоб дати роботу 50 швачкам.
— Ми поки що не готові брати людей без досвіду, щоб навчати у себе. Але безперечно, трохи згодом відкриємо навчальний центр при виробництві й будемо розширяти цех у Вінниці, — говорили засновники бренду Анастасія та Андрій Дуліни.
Дізнатися, чи є ще вакансії, можна за цим номером телефону: 066-014-91-87, Олена Володимирівна.
Раніше, нагадаємо, ми розповідали історію херсонців, які з нуля перезапустили своє кафе-кондитерську в центрі Вінниці.
Читайте також:
Незламний бізнес: вже 266 релокованих підприємств зареєструвалися у Вінниці
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Мельник ТатьянаНехай все складеться добре на новому місці