Мінімальну зарплату в 2017 році підтягнуть ближче до прожиткового мінімуму

Мінімальну зарплату в 2017 році підтягнуть ближче до прожиткового мінімуму

Верховна Рада скоро розгляне 3 новації, повiдомили на сайтi ОДА. 1) Одразу вдвічі підвищити мінімальну зарплату. 2) Встановити тарифний розряд єдиної тарифної сітки у розмірі 1 тисячі 600 гривень. 3) Скасувати прив’язку розрахунку посадових окладів до мінімальної зарплати

 

Iніціативу Уряду прокоментував голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

— У вересні 2015 року після чергового підвищення соцстандартів мінімальна  зарплата складала лише 47,3% прожиткового мінімуму, у травні 2016-го – 47,7%. Якщо у січні 2014 року співвідношення мінімальної та середньої заробітних плат становило 38,5 %, то у травні 2016 року – 29,1 %. За рекомендаціями Міжнародної організації праці таке співвідношення має становити не менше 50 %, в країнах ЄС – 60 %, - сказав Коровій.

До речі, міністр соціальної політики Рева Андрій розповів про те, де візьмуть гроші для підвищення мінімальної заробітної платні до рівня 3 тисяч 200 гривень.

Відео дня

Дивіться докладніше про це у відео:

Також дізнавайтеся плюси та мінуси для вінничан у результаті підняття мінімальної зарплати.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олексій
    Суперечливі факти. 1 розряд буде 1600 грн, тоді як мінімалка буде 3200, потім пишете, що це скасують, потім пишете, що це перерахують. Стаття бльше запитань та непорозумінь викликає.
  • Кисель Наталия
    ціни підтягнуться самі...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up