Коли відкриють «UBC GROUP» у Вінниці та завод на тисячу робочих місць у Гнівані

Коли відкриють «UBC GROUP» у Вінниці та завод на тисячу робочих місць у Гнівані

У вересні 2018 року в Вінниці відкриють завод з виробництва холодильного обладнання «UBC GROUP». А тим часом, Гнівань чекає інвестора з проектом на 600 мільйонів доларів.

— 7 вересня, буде офіційне відкриття заводу UBC GROUP. Ми два роки назад закладали «капсулу» Зараз вводять першу чергу. На протязі двох років буде створено 2,5 тисячі робочих місць, — розказує голова Вінницької ОДА Валерій Коровій в інтерв’ю телеканалу «Вінниччина».

Він зазначив, що сьогодні влада веде перемовини з інвестором, який має намір вкласти в реалізацію проекту 600 мільйонів доларів.

— Працюємо над унікальним проектом. Вибирається майданчик недалеко м. Вінниці, конкретніше – Гнівань. Мова йде про проект на 600 млн. доларів, тисячу робочих місць з соціальним пакетом для працівників і розвитком інженерної інфраструктури, — повідомив Коровій.

За словами голови ОДА, у кінці серпня буде «пропуск» біогазового комплексу під Ладижином.

— Це дасть можливість розпочати другу чергу Миронівського комбінату хлібопродуктів, що дозволить вдвічі збільшити обсяги виробництва при мінімальному навантажені на екологію та створити 3 тисячі робочих місць, — розказує чиновник.

Нагадаємо, Українська пивна компанія UBC Group, яка торгує холодильним обладнанням, придбала земельну ділянку на території старого аеропорту. «Вінницький кластер холодильного обладнання» займає площу в 19,3 га. На заводі обіцяють працевлаштувати 1,5 тисяч людей.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Знание - сила
    Я помню Валеру Коровия, он ещё при Брежневе работал секретарём Винницкого обкома.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 9 по 16 березня, які ви могли пропустити 20:03 На ретро‑тур Гайворонською вузькоколійкою запрошують вінничан. Де купити квитки 19:40 Дівчинку визнали найкращою в чемпіонаті області серед юнаків 19:07 Переможець «МастерШеф-16» з Вінниці залишив кухню і доєднався до лав ЗСУ Від читача 18:53 Мільярди на медицину і установа з минулого: навіщо Вінниці «Центр медичної статистики» в епоху eHealth 18:34 Історія маєтку Сулятицьких: що відомо про старовинний палац у Привітному photo_camera 18:10 В Україну йде невелике похолодання — яку погоду чекати на Вінниччині 17:32 Герб Вінниці 1969 року на фасаді: що відомо про мозаїку в Тяжилові, яку визнали пам’яткою photo_camera 17:07 «Піду на пенсію, то святкуватимуть з музикою на весь Оратів» — як Лариса Бойко ловить крадіїв електроенергії play_circle_filled 16:14 На Вінниччині від отруєнь грибами постраждали 26 людей, серед них п’ятеро дітей. Інфографіка 15:33 Третину нових компаній в Україні очолюють жінки: яка ситуація на Вінниччині 15:11 У Стрижавській колонії засуджений за 15 тисяч продав вигаданий телефон 14:08 Понад 20 років готує літаки для бойових вильотів: історія авіаційного механіка з 39-ї бригади 13:31 Сезон електросамокатів: зручність чи новий головний біль для міста? Ми запитали вінничан 13:11 Без світла через борги: що потрібно знати українцям у 2026 році, щоб не потрапити в халепу 12:05 Верховний Суд залишив в силі вироки колишнім чиновникам часів Януковича, які працювали на окупантів 11:09 На Вінниччині будують сучасний пункт пропуску Бронниця — Унгурь: що вже зробили і скільки витратять 10:03 Потрійне ДТП на Магістратській та дві аварії в області: постраждали троє людей 09:13 Двох вінничан відзначили державними орденами за мужність і службу Україні 08:14 Сьогодні іменини у Дениса та Олександра. Історія, заборони та прикмети 15 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up