Експерти пояснили, чому в Україні стрімко зростають ціни на пальне

Експерти пояснили, чому в Україні стрімко зростають ціни на пальне

В кінці минулого і на початку поточного місяця на автозаправних станціях України різко подорожчало паливо. Причиною цього стали зростання вартості нафти на ринках світу, а також девальвація гривні по відношенню до долара США.

Про це в інтерв'ю «Апостроф» заявили українські експерти.

«Нафта почала зростати в ціні, що сприяло подорожчання нафтопродуктів в Європі. Закупівельна ціна на кордоні зросла. Понад 600 доларів за тонну став коштувати бензин. Почала зростати валюта - звичайно ж, це спричинило за собою високу вартість вже всередині України», - упевнений аналітик консалтингової компанії UPECO Олександр Сіренко.

Наступним фактором, який впливає на ціни на українських заправках, є дефіцит або профіцит нафтопродуктів, але протягом останніх місяців він не мав істотного впливу на ринок, підкреслив експерт.

У свою чергу, керівник спеціальних проектів науково-технічного центру «Психея» Геннадій Рябцев також звернув увагу на вплив котирувань нафти на зростання цін на бензин в Україні. За його словами, події в Ірані не в останню чергу вплинули на вартість «чорного золота».

Нагадаємо, що після різдвяних свят на вінницьких заправках подорожчав бензин і дизпаливо
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Пупкин Вася
    Когда баррель нефти стОил 130 $ , бензин стоил 0.52 цента , а когда баррель стал стоить 65 $ , литр бензина стал стоить 1,2 $ . Парадокс экспэрдов )))
  • Валерий Коп
    Краще б ці "експерти" пояснили, чи ми колись врешті-решт побачимо здешевшення цін на це кляте паливо. Бо бачим тільки здорожчання і відговорки, чому воно здорожчало!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Коли Яблучний Спас у 2026 році: що святять у церкві та які є заборони 20:10 Водіїв фур попередили про обмеження руху на дорогах 19:47 Парк біля лікарні імені Ющенка занепадає. Але грошей на його відновлення немає photo_camera 19:02 Чому 4 серпня на Вінниччині лунатимуть вибухи: жителів трьох районів закликають не панікувати play_circle_filled Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 18:47 «Золота підкова Перемоги»: на Вінниччині влаштували кінно-спортивний фестиваль 18:37 Пекельний серпень у Вінниці і басейни переповнені. Як гостям визначити безпечне місце відпочинку photo_camera 18:07 На вулиці Олега Антонова вантажівка збила пішохода 17:33 «Бізе з горіха, крем з малини»: у Жмеринці презентували солодку візитівку міста 17:10 Медичне обладнання купили на мільйон дорожче: у Вінниці розслідують закупівлю 16:06 Чоловік боронить країну, а дружина дарує дітям свято у Ладижині play_circle_filled 15:13 У Гайсині в ДТП постраждали двоє дітей 14:50 Вогонь забрав у родини зі Шаргорода дах над головою photo_camera 14:48 Проєкт оцінили в 1,4 мільйона. Поки вінничани танцюють біля «Райдуги», за її реконструкцію судяться 14:41 Сильна спека не відступає: коли на Вінниччині стане прохолодніше photo_camera 14:09 За $14 тисяч обіцяв уникнути мобілізації: у Вінниці затримали священника 13:13 Окупанти скинули майже 300 авіабомб на українські позиції та населені пункти photo_camera 12:21 Вінничани: «У Вінниці немає укриттів». Але влада витратила на них мільярд гривень photo_camera 12:12 Спека плавить асфальт: у Вінниці почали поливати дороги 11:04 У Вінниці прощаються із бійцем 3-ї штурмової бригади Олегом Бєляєвим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up