Дев’ятикласник Богдан бореться з раком. Потрібно 80 тисяч доларів на лікування

Дев’ятикласник Богдан бореться з раком. Потрібно 80 тисяч доларів на лікування
  • Про дев’ятикласника Богдана Чорноліса ми писали в жовтні.
  • Тоді чемпіон України зі стрілби з блочного лука почав найважчий бій в житті.
  • Лікарі діагнозували  в підлітка важку хворобу.
  • Зараз хлопець знаходиться в Києві в інституті рака.

Після операції 14-річний Богдан пройшов п‘ять блоків хіміотерапії і на даний час знаходиться на лікуванні в Києві в інституті раку.  Завдяки підтримці небайдужих людей , Богдан продовжує боротьбу з хворобою. 

«Попереду довготривала реабілітація і найголовніше безпомилково вибрана тактика лікування. Богдан мужньо і по дорослому долає всі етапи лікування. Мріє скоріше видужати і дуже скучив за навчанням і тренуванням», - розказує матір хлопчика.

Багато учнів, друзів , знайомих підтримують і дають сили і наснаги. Батьки і рідні завдячують всім хто не залишився байдужим!

«Залишився шостий блок хіміотерапії і необхідна пересадка кісткового мозку. На лікування потрібно 120 тисяч доларів. Зібрали на сьогодні 40 тисяч доларів», - зазначає мама Богдана.

Реквізити для надання допомоги:

  • Приватбанк – картка № 4149 4378 5548 7904 (Чорноліс Олена – мама)
  • Укрсіббанк – картка №26250009734319 (Чорноліс Володимир Григорович – батько)
  • «Державний Ощадний Банк України»  - картка №5167491003708368 (Чорноліс Володимир Григорович – батько)

Телефони для зв'язку:

  • Батько Володимир Чорноліс - 0675041465
  • Мама Олена Чорноліс - 0674333998
     

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Аварія з газом у Козятині: чому з конфорок били факели і на що можуть розраховувати потерпілі play_circle_filled photo_camera 20:12 Від старої хати до сучасного дому. Як жінка відновила родинний будинок на Ямпільщині й показала в TikTok play_circle_filled 20:04 Мама — і вдома, і в класі: історія вінничанок, які стали асистентками для своїх дітей у школах photo_camera 19:13 Квартирне питання. Скільки коштує житло на Вінниччині та які ціни в інших областях? Від читача 10:34 Поранені військові на Вінниччині отримують ще більше можливостей для якісної реабілітації 19:07 107 гектарів самосійних лісів Вінниці отримали офіційний статус 19:05 Суне небезпечна погода. Спершу область залиє дощем, а за ним вдарять морози до -20° play_circle_filled 18:15 «Німці не розуміли, чому у них мають продавати українські книги»: як вінничанка відкрила книгарню у Берліні 18:01 З Вінниці до Дністра за $6000. КОРД та поліція ліквідували схему переправлення ухилянтів 17:29 Через несправне опалення та електрику на Вінниччини масово палають оселі photo_camera 17:17 Понад 10 років мріяв про дітей, а загинув за день до їх народження. Попрощалися з Ярославом Мельницьким play_circle_filled photo_camera 17:05 День святого Валентина у Вінниці: куди піти та що відвідати (партнерський проєкт) 16:18 Лід на дорозі та сухі крани: в Агрономічному не можуть визначити, хто має ліквідувати прорив води photo_camera 15:21 На Старому місті Suzuki збила жінку, яка йшла по«зебрі». Потерпіла в лікарні 14:18 Підозрюваний у подвійному вбивстві школярів Пономарьов отримав адмінку за «СМС з натяками на інтим» 14:03 Під Жмеринкою рейсовий автобус потрапив у потрійну ДТП: людей діставали спецзасобами photo_camera 13:13 Вінничанин, який стріляв у ТЦК, переховувався кілька днів. Його затримав КОРД 12:01 Карма наздогнала в під’їзді. У Москві розстріляли генерала ГРУ, який народився на Вінниччині 11:15 Де у Вінниці сьогодні не буде води, світла та тепла? Перелік адрес 10:24 Світло попри блекаути та «Сила титанів»: як вінницькі спортсмени підкорювали світ у 2025 році
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up