Акція "Серце до серця": вінничани збиратимуть гроші для дитячих лікарень

Акція "Серце до серця": вінничани збиратимуть гроші для дитячих лікарень

У Вінниці в обласному молодіжному центрі "Квадрат" відбулася прес-конференція щодо проведення в області XIV Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця".

Як повідомляють у Вінницькій ОДА, цього року всеукраїнська акція "Серце до серця", яка триватиме з 1 по 30 квітня 2019 року. Захід проходитиме під гаслом "Дитяче серденько, живи". Зібрані гроші будуть спрямовані на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень.

Варто зазначити, торік Вінницька область посіла друге місце в Україні, зібравши 417 337,81 гривень на медичне обладнання для діагностики та лікування слуху дітей.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Орест Лютий
    Погано, що в міській раді не вивішують кошторис вартості матеріялів і виконання проведених робіт, щоб вінничани чи створені громадські комісії могли перевіряти куди зникають зайві сотні тисяч гривень.
  • Natik Natik
    Молодці не те що наші чиновники першочергово туалети за міліони ставлять
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вінничани побачать рідкісних птахів із гір Китаю та Тибету photo_camera 20:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години без електроенергії 20:09 Понад 14 літрів крові для лікарень здали соцпрацівники Вінниці 19:50 Вінниця, Бар, Жмеринка… Чому та коли наші міста отримали свої назви? Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 19:04 Попри важкі опіки та ампутації воїн Саша знову вчиться ходити 18:12 Мережа невеликих торгових точок має відшкодувати майже 800 тисяч гривень за крадене світло photo_camera 17:47 Негода суне до Вінниці: синоптики попередили про різку зміну погоди 17:25 Військовий облік на підприємствах — 2026: нові зміни та вимоги пояснює адвокат 16:54 Спалене листя обійшлося жителю Джурина у 3060 гривень штрафу photo_camera 16:03 Три позашляховики поїхали на передову до вінницьких захисників photo_camera 15:29 Біля 34-ї школи автівка збила школярку: що відомо 15:04 Кінотеатр імені Коцюбинського стане музеєм сучасного мистецтва. З чого почнеться перетворення? 14:18 Премій на 400 тисяч гривень виписав собі керівник вінницької колонії 14:09 Майже триста тисяч гостей за рік: як Вінниця заробляє на туризмі під час війни photo_camera 13:44 Треба заборонити телефони на уроках? У Раді пропонують зміни до освіти 13:34 У Турбові вогонь ледь не перекинувся на сусідський дім через палаючий гараж photo_camera 13:17 Жити «тимчасово» роками: що насправді відчувають переселенці, які втратили дім (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 13:13 Масований удар по Україні: за добу ворог запустив майже 10 тисяч дронів photo_camera 12:56 «По чому яйця?» Дізналися ціни на вінницьких ринках перед Великоднем play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up