Юні вінницькі майстри створюють ялинки із моху, лимонів, мушлів, пір’я і печива

Юні вінницькі майстри створюють ялинки із моху, лимонів, мушлів, пір’я і печива
Координатор обласного етапу Всеукраїнських конкурсів-виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір» Ірина Чупринко.

В холі Вінницької станції юннатів триває виставка святкових поробок школярів. На ній представлені роботи юних майстрів з майже всіх міст і районів області, навіть віддалених. Експонати підготували на обласний етап Всеукраїнських конкурсів-виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

До столиці направляють по 10 найкращих робіт. Призерів обирають у різних вікових категоріях.  

– Поробки оцінюються у різних номінаціях: новорічні картина, подарунок, композиція, стилізована ялинка тощо, – каже координатор обласного етапу Всеукраїнських конкурсів-виставок «Новорічна композиція» та «Український сувенір» Ірина Чупринко.

На виставці найбільше всього стилізованих ялинок. Приміром, новорічне дерево із імбирного печива, що можна з’їсти після свят, розробили юні майстри з с. Соколівка (Крижопільський район). Воно зроблено у вигляді триярусної каруселі.

Хмільничанка Христина Лиса розробила оригінальну ялинку «Новорічна красуня», створену із багатьох природних матеріалів, що є головною вимогою конкурсу. Зокрема, моху, лимонів, шишок різних хвойних дерев, мушлів, супліддя вільхи, пір’я.

Також в експозиції не бракує новорічних віночків, святкових персонажів і казкових істот, створених із природніх матеріалів. А на конкурсі «Український сувенір» представлені вироби юних майстрів традиційних українських ремесел: витинанка, писанкарство, вишивка, гончарство, соломо-, лозо- і рогозоплетіння тощо.      

– Мета наших конкурсів – зберегти лісові насадження. Адже можна прикрасити своє житло на новорічно-різдвяні свята виробами, створеними власними руками. При цьому бажано використовувати природні матеріали. Вони гарно компонуються і після використання не шкодять навколишньому середовищу, – наголошує Ірина Чупринко.

  

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 24 по 31 серпня, які ви могли пропустити 20:02 Під Вінницею досі стоять залишки ракетного комплексу часів Холодної війни 19:12 «Звикнути до такого неможливо» — історія вінницького рятувальника Дениса Данилевича 18:09 Дні ангела у вересні 2026 року — кого і коли вітати Від читача 15:57 Публічні образи українських військових — неприпустимі. Про це говорили у Вінниці. 17:33 Як ви оцінюєте нову розмітку та організацію руху на Соборній? Ми запитали вінничан 17:09 Паланська затока біля Ладижина влітку приймає сотні туристів, а разом із ними — тонни сміття 16:07 П’яна жінка била матір палицею по голові — суд призначив 200 годин робіт 15:32 Уродженка Вінниччини вийшла у фінал «Дитячого Євробачення — 2026». Що відомо про неї та її пісню? play_circle_filled 15:05 На Вінниччині намолотили понад 2,4 мільйона тонн зерна нового врожаю 14:06 Школа без інфекцій: що варто перевірити та пояснити дитині перед 1 вересня 13:31 Мешканці Академічного просять більше транспорту. Що відповіла Вінницька міськрада? 13:10 «Укрпошта» створила службу авіабезпеки. Як це вплине на міжнародні посилки 12:06 У Вінниці допоможуть ремонтувати підвали під укриття. Хто зможе отримати підтримку 11:33 На що ви здавали гроші перед початком навчального року? Ми запитали вінничан 11:02 Різдво Богородиці, Воздвиження Хреста та інші свята: церковний календар на вересень 10:19 Пам’ять Героя України Дениса Лабунського вшанували Всеукраїнським турніром штангістів 10:03 Гончарство, ярмарок і танці під живу музику — у Вінниці проведуть «Шлях Подільської кераміки» 09:47 Безкоштовні спортивні секції у Вінниці: на деякі тренування приймають й дошкільнят 09:08 Росія атакувала Вінниччину дронами: у громаді загорівся будинок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up