Переможниця конкурсу «гуртківець року» Вінницької станції юннатів мріє посадити українські рослини на Марсі

Переможниця конкурсу «гуртківець року» Вінницької станції юннатів мріє посадити українські рослини на Марсі
Вікторія Ліваковська - ліворуч

23 травня на Вінницькій станції юних натуралістів відбувся традиційний конкурс «Кращий гуртківець року». В ньому взяли участь представники чотирьох секцій: біології і сільського господарства, квітництва та ужитково-прикладного мистецтва, екології та охорони природи, зоології і тваринництва. 

По традиції захід відкрила директор навчального закладу Ольга Драгомирецька, заслужений працівник освіти України. Вона привітала дітей із завершенням навчального року. І нагородила грамотами гуртківців, які були призерами обласних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів.  

Учасники конкурсу «Кращий гуртківець року» презентували свою роботу в рамках дитячого екологічного парламенту, швидко створювали стінгазету (з наданих матеріалів) і взяли участь в інтелектуальному конкурсі. Також учасникам нараховувалися бали за результат своєї групи підтримки за підсумками конкурсу з глядачами. 

Перше місце розділили Лілія Юрченко (відділ зоології і тваринництва) і Вікторія Ліваковська (відділ квітництва та ужитково-прикладного мистецтва). Вони набрали однакову кількість балів і обидві отримали звання «Найкращий гуртківець 2017 року».     

Лілія Юрченко розповіла, що протягом навчального року взяла участь у багатьох корисних заходах: виготовленні вітальних листівок воїнам АТО і подарунків для дітей-інвалідів, виставці-конкурсі «Осінні фантазії», відвідинах притулку для тварин тощо. Вона пропонує й надалі плідно працювати, тоді й здобутки вінницьких юннатів неухильно зростатимуть. 

Вікторія Ліваковська повідомила, що вона непогане в’яже, вишиває, створює сувеніри для бійців АТО. В її подальших планах: облаштувати на станції кімнату для СПА-процедур і океанаріум, започаткувати театральний гурток і навіть посадити українські рослини на Марсі!   

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:07 Найвища інтенсивність на трьох напрямках: сили оборони відбили масовані атаки ворога photo_camera 12:21 П'ять шляхів до власного житла у Вінниці: розбираємо всі актуальні програми від держави photo_camera 12:00 Зібрали сміття та зрізали чагарники: на набережній у Вінниці влаштували толоку photo_camera 11:00 Боронив країну у складі «Червоної Калини»: у Вінниці прощаються з Володимиром Шевчуком Від читача 11:50 Феномен нової української сцени NIKOW оголосив масштабний тур Україною та їде у Вінницю, понад 70% квитків вже розкуплено! 10:00 Воював з 2014 року та обороняв Маріуполь: загинув 46-річний боєць «Вовків Да Вінчі» з Вінниці 09:25 Інтернет-магазин ЖУК: місце для ваших вдалих покупок! (Новини компаній) 09:00 На фронт пішов одразу після університету: на Донеччині загинув десантник з Вінниці 08:15 20 липня — День шахів в Україні: історія, заборони та маловідомі факти 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 липня, які ви могли пропустити 20:04 «Не можу без своєї країни»: 80-річна жінка пережила окупацію, повінь, Індію та повернулася на Вінниччину садити город 19:09 Грози, дощі й помітне похолодання: якою буде погода на Вінниччині на початку тижня 18:08 Від Софії до Аскольда. Які імена обирали батьки для дітей у 2026 році 17:03 Ще 260 препаратів стали доступними: які ліки українці тепер можуть отримати безкоштовно 16:14 Стартували виплати «Пакунка школяра». Кому дадуть п'ять тисяч гривень і на що їх можна витратити 15:33 Від реабілітації до бізнесу: за рік «Побратим» у Вінниці надав майже 13,5 тисячі послуг ветеранам 15:02 Ще одна трагедія на воді: у Сабарові з Південного Бугу дістали тіло чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up