На симпозіумі юних ботаніків вивчали реліктові породи дерев і рідкісні рослини Поділля

На симпозіумі юних ботаніків вивчали реліктові породи дерев  і рідкісні рослини Поділля

На базі Вінницької станції юних натуралістів пройшов другий обласний учнівській науковий симпозіум з ботаніки. Діти з 12 районів презентували дослідницькі роботи на тему природно-заповідного фонду Вінниччини. 

Зокрема, доповідали про реліктові породи дерев і рідкісні рослини Поділля. Також ботаніки підготували світлини на тематичну фотовиставку про рослини, які є поширеними на території регіону і водночас підлягають особливій охороні.

Перше місце виборола 11-класниця Анжела Синюк (Жмеринський район). Вона досліджувала чисельність популяції весняного первоцвіту на околиці свого села Станіславчик. Друге місце розділили Андрій Дяченко і Богдан Мрієнко  (обидва –Іллінецький район), Ганна Колісник (Тульчинська станції юннатів), Костянтин Левицький і Ангеліна Корженко (обидва – Вінниця).

– На симпозіумі було багато цікавих робіт. Приміром, Ганна Колісник вивчала береку –  цінне дерево, яка має міцну и гарну деревину. Колись його використовували для виготовлення меблів, а зараз занесли до Червоної книги. А вінницькі призери Костянтин Левицький і Ангеліна Корженко досліджували інше рідкісне дерево гінгко, – сказала координатор конкурсу Любов Жовтоножук, методист обласної станції юних натуралістів.

Призери обласного учнівського наукового симпозіуму будуть представлені на шостих Всеукраїнських  польових зборах команд юних ботаніків. Вони проходитимуть 13 – 15 червня у Кропивницькому. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Denys Kuznetsov
    Дві територіальні громади Сумщини отримали технічну допомогу від проекту DESPRO

    http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1811&clear_cache=Y
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Магніт для екстремалів: чим приваблює затоплений кар'єр у Губнику play_circle_filled 20:20 «Росія» коштує 167 мільйонів гривень. Дізналися, як перебудують колишній кінотеатр 20:05 «Допоможуть робити вулиці міста ще чистішими»: у Вінниці з'явилася нова прибиральна техніка 19:24 Скільки заробляють і що мають ректори вінницьких вишів? Проаналізували декларації за 2025 рік Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 18:42 На Південному Бузі у Вінниці стартувало патрулювання: є перші порушники без документів 17:55 Фестиваль «Вареників та бринзи»: українські традиції оживуть у Писарівці 17:31 Депутат облради очолив Службу відновлення на Вінниччині: що відомо про Євгенія Шаповалова 17:05 На Соборній з 13 липня розпочнеться другий етап ремонту дороги та облаштування зливової каналізації 16:35 Водій-евакуатора хотів перевезти групу ухилянтів через кордон. Які схеми ще розкрили? 16:03 Вінниччина — у топ-10 регіонів України за кількістю сплачених податків від резидентів Дія.City 16:01 «Липневий акорд для нескорених»: вінницьким волонтерам влаштували концерт 15:03 Мотоцикл в'їхав в припарковане авто: в ДТП у Калинівці постраждали двоє людей 14:15 Латвійський мандрівник пішки подолав 1400 кілометрів до Вінниччини, щоб зібрати кошти для ЗСУ photo_camera 13:07 Ладижин став футбольною столицею дитячого спорту Вінниччини — тут відбувся масштабний турнір 12:21 Зміни в «єОселі» — розбираємо нові ставки, площу та ваучери 12:15 Метеозалежність чи просто реакція організму? Як захистити серце під час різкої зміни погоди 11:08 Чоловік на Вінниччині не з'явився до ТЦК через хворобу. Суд ухвалив рішення 10:18 Вінницькі радіоспортсмени підкорили світову вершину: здобули 11 нагород в угорських лісах 10:10 Шукаєте, де вигідно придбати будівельні матеріали? Добірка будівельних баз та магазинів (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up