За крок до трагедії: виклали відео, як вінничанка перебігала дорогу біля мосту

За крок до трагедії: виклали відео, як вінничанка перебігала дорогу біля мосту

Вінничанин Вадим Головатюк виклав відео, як жінка біля центрального мосту ледь не потрапила під машину.

— 11 грудня в інтернет мережу вінничанин завантажив відеофрагмент, де мало не трапилась аварія. Він став свідком того, як на виїзді з центрального мосту, жінка вирішила перетнути проїжджу частину у невстановленому місці. Дійшовши до середини та побачивши, що наближається автомобіль, вона почала бігти. Завдяки миттєвій реакції керманича Форду, жінка залишилась неушкодженою, — розповідають у «Ситуаційному центрі»

Дивіться це відео:

Варто зазначити, неподалік розташований регульований пішохідний перехід.

— Шановні пішоходи! Звертаємо вашу увагу на те, що в темну пору доби людину дуже погано видно на проїжджій частині. Тому закликаємо вас дотримуватись правил дорожнього руху та цінувати своє життя! — зауважують у відомстві.

Досить часто можна побачити, як люди перебігають дорогу у невстановленому місці. Ігнорують пішоходи правила дорожнього руху й на переходах. Чи пішохід завжди правий? Крапку в цьому питанні нещодавно поставив Верховний суд України.

Розглядаючи одну зі справ про наїзд на пішохода, судді прийняли рішення. За інформацією у Державному реєстрі судових рішень, водій позашляховика, що рухався на зелений сигнал світлофора. На дорогу раптово вискочила людина, а водій не міг відреагувати на зміну дорожньої ситуації. ВСУ визнав, що вина в даному випадку повністю лежить на пішоході. Відповідно, він зобов'язаний відшкодувати другій стороні всі збитки пов'язані з ДТП.

Опитування

Хто, на вашу думку, більше порушує правила дорожнього руху?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (27)
  • Денис Томчук
    Бо голови нема.
  • Svyatoslav Usatyuk
    А там дозволено випередження? Ні? Так що він теж порушених, як і жінка-пішохід??
  • Марина Мурзак
    Живу на Київській. Кожного дня переходжу по підземному переходу на 29 школі і кожного дня спостерігаю, як діти, дорослі, мами з візочками перебігають там дорогу,бо транспорт під'їхав! А бабці,які повільною ходою не йдуть,а пливуть повні злості, ще й водіям щось довести намагаються! Хочеться таким охлапів надавати(((
  • Olena Hrynyk
    Треба таких недолугих пішоходів доганяти і лупити штрафи! Бо до овець  краще доходе як до цих...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «На стіні гуртожитку житиме його образ». У Барі відкрили мурал полеглому Герою Вадиму Казьміруку 20:05 У Вінниці зафіксували понад 3400 порушень паркування, які заважають роботі комунальників 19:09 Зірвані плани, дощ і локація в останній момент: як у Хмільнику народжувався новий музичний кліп photo_camera 18:10 На Вінниччині зупинили нетверезого водія, а його автомобіль виявився у розшуку Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 17:33 «У Резерв+ раптом з'явився розшук»: чому у Вінниці мобілізували батька трьох дітей? 16:40 Кузов прошили 300 осколків: як вінничанка організувала показ у Португалії розстріляної швидкої 16:27 Понад 8,8 тисячі вінничан скористалися Центром управління відходами — тепер він працює щодня 16:14 Косплеї і атмосфера, як в анемі! У липні Вінницю чекає яскравий фестиваль Anime&Cosplay Fest photo_camera 15:22 Вінниця розширює мережу дошкілля. Розпочався набір вихованців у ЗДО №41 в мікрорайоні Академічний 15:00 Зростають тарифи «Вінницяоблводоканал»: обласна Рада та Вінницька міська рада готують програму компенсацій для населення (Пресслужба Вінницької обласної ради) 14:52 Воля сильніша за травми: ветерани війни вийдуть в октагон на «Кубку Поділля 2026» у Вінниці 14:18 Як вступити до вишу в 2026 році: покрокова інструкція для вінничан 13:08 Вода подорожчає, але влада готує компенсації. Що відомо про нові тарифи у Вінниці? 12:30 Малювати під час війни: чому проєкт «Кольори відновлення» — це маніфест нашої життєстійкості (соціальна реклама) 12:03 Майже мільйон гривень збитків. Екоінспекція виставила претензію КП «Крижопільводоканал» 11:38 Чорний дим над Тяжиловом: на вулиці Складській горів недіючий автобус photo_camera 11:05 Аварія, що паралізувала об’їзну. Подробиці масової ДТП під Вінницею та стан постраждалих 11:00 Там, де час зупиняється: як мережа «Родинне гніздо» відроджує традиції українського релаксу (Новини компаній) 10:26 Де у Вінниці 19 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up