З вівторка в Вінниці стане на одну зупинку менше – скасують по Коріатовичів

З вівторка в Вінниці стане на одну зупинку менше – скасують по Коріатовичів

Муніципальні автобуси не зупинятимуться біля Староміського мосту перед вулицею Князів Коріатовичів в напрямку вулиці Соборної.

«Збільшення транспортного потоку через Староміський міст спонукало до пошуку заходів, які можуть допомогти підвищити пропускну здатність перехрестя вулиць Оводова та Князів Коріатовичів», - повідомляють на сайті вінницької міської ради.

Науковці Вінницького національного технічного університету на замовлення мерії провели дослідження щодо пасажиропотоку та з’ясували, що цією зупинкою користуються мала кількість мешканців в годину-пік. Крім того трапляється, що зупинкою не користується жодна людина.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Aro у Вінниці на Automoto.ua.

Тому прийняли рішення не здійснювати зупинки транспорту на даному місці.  Вінничани зможуть користуватись зупинкою, яка знаходиться в безпосередні близькості до мосту, по вул.М.Оводова біля будівлі міської ради. 

Нововведення запрацює з 10 жовтня.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Олексій
    Дивно, постійно там люди стоять. Може з вікон міськради або додихаючого політеху не видно цього?
  • Юра
    ну не знаю.....кожен день там люди сідають, як їду додому автобусом....буває і з десяток
  • Ols Kat
    Так збільшення транспортного потоку через Староміський міст воно ж тимчасове? На перiод ремонту iншого мосту?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:40 На Вінниччині модернізували майстерні у двох профколеджах (Пресслужба Вінницької обласної ради) 11:11 Вінниця прощається із кавалером «Золотого хреста» Павлом Шибінським 10:20 Від шлюбу до розлучення: хто у Вінниці консультує з усіх сімейних питань (партнерський проєкт) 10:03 Майже сотня виїздів за добу та госпіталізація у Козятині: наслідки потужного буревію play_circle_filled photo_camera Від читача 08:08 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА І ПРОЦЕСУ «МАЙСТРИ ЦИВІЛІСТИКИ» ВІДБУВСЯ! 09:15 Вінниця прощається з десантником 79-ї бригади Федором Грибовським 09:13 В цей день вітайте Івана та Марію. Історія, заборони та прикмети 27 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 20 по 27 квітня, які ви могли пропустити 19:52 Заморозки та штормовий вітер чекають на вінничан наприкінці квітня. Детальний прогноз на робочий тиждень 19:36 Чемпіонат України із Зендокай Карате-до присвятили пам’яті тренера Віталія Гнатовського photo_camera 19:20 Слаломісти Вінниччини виграли командний залік на чемпіонаті України 18:09 Що відзначаємо у травні 2026: зберігайте календар важливих дат, щоб нічого не пропустити 17:14 Понад два мільйони українців уже скористалися програмою кешбеку за пальне. Скільки можна заощадити 17:03 Браконьєр із Хмільницької громади заплатить 81 тисячу гривень за незаконний вилов риби 16:12 Укрзалізниця змінює ціни на квитки: хто платитиме більше і як заощадити 15:04 У двох вінницьких коледжах відкрили сучасні майстерні за європейські кошти 14:54 Куди звертатися, якщо через негоду впало дерево? Перелік контактів та інструкція для водіїв 14:08 Картопляний сезон. Коли садити, як вгадати з погодою та чим підживити для рекордного врожаю 13:07 Злочинне «кронування»: вінничани обурені масовим знищенням дерев біля «Авангарду» 12:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up