«Вже знав, що поліція їде за мною». Вінничанина втретє за місяць затримують патрульні

«Вже знав, що поліція їде за мною». Вінничанина втретє за місяць затримують патрульні
  • Вінничанина втретє за місяць зупиняє поліція, бо підозрюють, що чоловік керує машиною у наркотичному стані. 
  • Водій авто вважає, що його постійно зупиняють через те, що колишній власник машини вживав наркотики. Що з цього приводу кажуть у поліції? 

Очевидцем затримання вінничанина став наш журналіст. Інцидент трапився на Старому місті сьогодні, 30 липня. За словами водія, його вже третій раз за місяць зупиняє на дорозі патрульна поліція, підозрюючи, що він керує машиною в наркотичному сп'янінні. 

«Я вже два рази їздив у наркодиспансер здавати аналізи і обидва рази тест показав, що я «чистий». На третій раз патрульний мені сказав: «Зараз я принесу тобі баночку сам». Я подзвонив до свого адвоката і він порадив відмовитися здавати аналізи. Вони хотіли сфальсифікували справу», — говорить водій авто, якого зупинили патрульні. 

За словами водія, колишній власник його авто вживав наркотики і його затримували за статтею 130. Тобто, за керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. 

Тепер, як вважає чоловік, номер його машини є в базі поліції, як підозрілий, і тому його без підстав постійно затримують. Патрульний, який затримав вінничанина говорить, що йому передали по радіо зв’язку інформацію про те, що водій їде у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння. За словами поліцейського, у водія є явні ознаки наркотичного стану, наприклад, тремтіння рук. 

«Ми йому запропонували поїхати і здати аналізи. Ніхто немає наміру сфальсифікувати результати, але якщо він відмовляється здавати, то ми автоматично складаємо протокол за статтею 130», — говорить патрульний. Водій відмовився їхати здавати тест, аргументуючи це тим, що його чекає маленька дитина з дружиною. 

«Відмовлятися від здачі аналізів не варто. Якщо водій докаже свою правоту, то питання будуть до працівників поліції. У суді вже потім нічого не доведеш і призначать покарання», — сказав на місці інциденту голова громадської організації «Ревізія влади» Віталій Павловський. 

Як розповіли у прес-службі патрульної поліції, на водія червоного Ford на місці склали протокол за статтею 130 Кримінального кодексу, оскільки він відмовився від проходження тесту на вміст наркотичних речовин у крові. 

— Відмова від огляду прирівнюється до того, що на момент складання протоколу є вмотивовані підстави вважати, що водій може перебувати у стані сп'яніння, — говорить речник вінницької патрульної поліції Віктор Постоловський. — У цьому випадку в патрульних були підстави його зупинити. На місці було двоє свідків, вони були присутні під час складання протоколу. 

За словами речника, звичайно, є певна історія адміністративних правопорушень автомобіля, але у будь-якому разі ця історія не є основною ознакою за якою затримують водія. 

— Інспектор у першу чергу дивитися на водія. Власником авто може бути одна людина, а користуватись автівкою можуть десятки. У цьому випадку направлення на здачу аналізів було мотивоване, — каже Віктор Постоловський. — Сумнівна історія транспортного засобу ніяк не вплинула на цю ситуацію. 

За словами Постоловського, протокол направлять до суду. 

Читайте також: 

Чому на «Хіміку» потонув 19-річний хлопець і чи має хтось за це відповісти?

Стрілянина на Дубовецькій: батько та син поранили чоловіка, який доставляв піцу

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (36)
  • Володя Кугівчак
    Поліція працює як   завжди пальцем в небо ніхто їх не вчив права людини.
  • Михайло Мельник
    Засудити сук
  • Володимир Котик
    Фуілижні мусара в кінці зміни кожного перевірити на алкоголь і наркоту в крові і бюджет тріщатиме від грошей
  • Володимир Іванов
    А що дорого коштує, поміняти номера попереднього власника?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:13 Метеорологи розповіли, чи вціліла озимина на полях області 15:36 «Наших дітей ніхто не поверне»: розпочали розгляд справи про вбивство двох підлітків в Шаргороді play_circle_filled photo_camera 15:04 Не відповідали на дзвінки: у Козятині, Ямполі та Вінниці рятували літніх людей photo_camera 14:06 Екзотичний вірус у Вінниці. Медики виявили завізний випадок гарячки Чикунгунья Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 13:31 Для потреб війська купують тисячу безпілотників — подробиці 13:20 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 13:13 Ворог масовано атакує Покровський та Гуляйпільський напрямки photo_camera 12:53 Страшне смс з фронту: жмеринчанці окупанти надіслали фото загиблого чоловіка photo_camera 12:22 Молодь та військові у центрі Вінниці утворили «Живий ланцюг Єднання» до Дня Соборності photo_camera 12:07 Трамваї та тролейбуси змінили графік: повний перелік альтернативних маршрутів у Вінниці 11:13 Вінниця у четвер: кому готувати запаси води та де вимкнуть опалення 10:11 День Соборності України відзначили тематичною зустріччю і стрілецькими піснями 10:05 Червонокнижні зубри та дикі коти. Яких ще тварин можна зустріти в наших лісах у січні? photo_camera 09:33 «Мені було шість, коли почалася війна»: історія Захара з Херсона, який знайшов новий дім у Вінниці (соціальна реклама) 09:32 У цей день вітайте Тимофія. Традиції, заборони і прикмети 22 січня 09:15 Від заходу до сходу — одна держава: сьогодні День Соборності України play_circle_filled 09:01 Потрапили під колеса автівок: на Пирогова та у Вендичанах травмувалися двоє людей 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 На вокзалі Вінниці пасажири допомогли врятувати вагітну собаку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up