Володимир Гройсман анонсував будівництво автобану «Via Carpatia» через Вінницю

Володимир Гройсман анонсував будівництво автобану «Via Carpatia» через Вінницю

В Кабінеті Міністрів України розказали про пріоритетні проекти автодорожніх робіт в Україні.  Одним з яких є транзитна магістраль «Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса».

«Зараз нам потрібно дуже швидко готуватися до початку масштабних будівельних робіт. 1 квітня ми маємо бути повністю готові: тендери, гроші, закупівлі, – все має бути готово», - наголосив Володимир Гройсман на нараді з питань утримання та розвитку дорожньої інфраструктури, під час якої обговорили питання підготовки до початку масштабної реконструкції і будівництва доріг у 2017 році.

Одним з пріоритетних проектів, як повідомляють на сайті «Урядового порталу», стане автобан, що  з'єднує Львів з Одесою та проходить через Тернопіль, Хмельницький, Вінницю та Умань.

Нагадаємо, що з Європи до України хочуть прокласти якісну швидкісну магістраль«Via Carpatia». З Вінниці можна буде з комфортом доїхати до Варшави та Стамбула.

Ще в листопаді 2016 року на сайті Міністерства інфраструктури і розвитку Польщі наші журналісти знайшли Декларацію, у якій вказано, через які саме міста України буде проходити автошлях. Документ був підписаний ще 3 березня 2016 року.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Задунайский Торонтуй
    А что, забор разве уже закончили?
    Бойко Вика reply Задунайский Торонтуй
    давно уже
    Задунайский Торонтуй reply Бойко Вика
    Представляю тогда какой будет автобан.
  • Anonymous
    А я вот хочу спросить. А каким образом земельку выкупить которую вдоль дорог приватизировали да всяких заправок-кафе-ресторанов-магазинов-домов-и т.д. и т.п. настроили? Ну чтобы дорога как на фото была.
  • SV SV
    Да, .......! Снігу багатенько випало! Асфальтовий заводик простоює! Ямок не видно, щоб через сніг їх ремонтувати! Тому весною треба бути готовим, щоб наздоганяти економічно втрачені місяці!
  • Юрий Вахитов
    Нью Васюкам быть!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Під варту взяли лікарку ВЛК, яку підозрюють у корупції 20:04 Курс для майбутніх босів. У Вінниці запустили навчання для активної молоді photo_camera 19:09 Обручки та фото з пекла. У Вежі відкрили виставку речей, які нацисти відбирали у в’язнів photo_camera 19:03 Розмальований Гранівський монастир: історія храмової будівлі, яку заснував афонський чернець photo_camera Від читача 12:37 Вінницька молодь презентувала власні бізнес-проєкти у Хмельницькому 18:02 У вінницькій «швидкій допомозі» з’явилася сучасна техніка для реабілітації photo_camera 17:15 Від бетону до концепту: розповідаємо про сучасних архітекторів, які змінюють вінницькі горизонти 17:02 Медогляд, депо та тисячі пасажирів: водійка трамвая розкриває залаштунки свого робочого дня 16:16 Вогонь знищує все: за добу на Вінниччині вигоріли гектари землі та загинули сотні тварин photo_camera 15:39 Мінус вночі, плюс вдень: як температурні гойдалки впливають на майбутній врожай play_circle_filled 15:05 Хронічний стрес? Як допомогти собі не «застрягнути» на емоційних гойдалках 14:09 Теща під виглядом дружини: на Вінниччині припинили «романтичний» вояж киянина 13:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 13:13 Окупанти скидають сотні бомб і тисячі дронів. Що відбувається на фронті? play_circle_filled photo_camera 12:21 «Вона може і врізати» — Вадим Буряковський відверто розповів про сімейне життя з Олею Поляковою play_circle_filled photo_camera 11:48 Два мільйони на власну оселю: у Вінниці вже розглянули понад 400 справ 11:07 Зламався лічильник води — готуйте гаманець. Чому водоканал не замінить його безплатно photo_camera 10:14 Померла 18-річна Каміла Булгак, яку збили на Гніванському шосе 09:23 Вінниця прощається з добровольцем Євгенієм Богуном 08:46 Сьогодні вітаємо Якова та Володимира. Історія, заборони і прикмети 21 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up