Водій, що вбив трьох людей на Зодчих, відсидів менше трьох років, — родичі загиблих

Водій, що вбив трьох людей на Зодчих, відсидів менше трьох років, — родичі загиблих
  • Рідна сестра загиблого у трагічній аварії Сергія Магльована Марина розповіла, як більше двох років її родина та сім’ї інших загиблих ходили по судам, щоб домогтися справедливого покарання за смерті їхніх близьких;
  • Виявляється, що водій, який п’яним збив насмерть трьох людей на Зодчих, відсидів у в’язниці тільки два роки і дев’ять місяців.

Під час підготовки матеріалу «П'яний водій вбив трьох людей на тротуарі. Як розслідували резонансні ДТП у Вінниці» ми шукали вироки суду по цій справі у єдиному реєстрі судових рішень.

Знайшли там тільки один документ. Це був вирок тодішнього Ленінського районного суду Вінниці, у якому винному у цій страшній аварії присудили десять років в’язниці.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ГАЗ у Вінниці на Automoto.ua.

Після публікації матеріалу на нього звернули увагу родичі загиблих у тій ДТП молодих людей.

Рідна сестра загиблого хлопця Марина Магльована розповіла, як більше двох років їхня родина та сім’ї інших загиблих ходили по судам, щоб домогтися справедливості.

Але все було марно: винного випустили з в’язниці менше, ніж за три роки після аварії.

Водій, що вбив трьох людей на Зодчих, відсидів менше трьох років, — родичі загиблих, фото №1 на сайті 20minut.ua— Моя мама та родичі інших дітей судилися з тим водієм два з половиною роки, — говорить Марина. — Суд за судом, нестерпно болісно. Спочатку вінницький суд дав йому 10 років. Після цього його адвокати подали апеляцію. Її ми теж виграли. Останнє засідання було у Києві, це була касація. На ньому вбивці скасувати два роки — з десяти залишилося вісім. На цей момент він вже відсидів два з половиною роки. Після цього він відсидів ще чотири місяці. І тоді його випустили за хорошу поведінку. У нас є документи, які це підтверджують.

Виходить, що вбивця трьох людей, які стояли на тротуарі далеко від дороги, відсидів за це тільки два роки і дев’ять місяців.

— Ми намагалися тримати цю справу на контролі, зверталися до телеканалів, газет, щоб резонанс не вщухав, — каже Марина. — По Вінниці навіть висіли бігборди з фотографіями загиблих, щоб про це ДТП не забули. Але все марно. Вбивця наших рідних сидів під Києвом у Кагарлиці. Ми писали у різні інстанції скарги, але всюди нам приходили листи, що його випустили законно. До речі, навіть грошей, які суд вказав виплатити родинам, ніхто не отримав. Але це вже зовсім неважливо.

Про цю колонію пишуть, що там дуже добрі умови тримання. Це заклад мінімального рівня безпеки.

«Никаких сторожевых вышек — обычный бетонный забор, ворота дачного типа из стальной сетки, выкрашенные синей краской. За ними — аккуратная двухэтажная общага», — пишуть в’язницю на сайті cripo.com.ua.

Водій, що вбив трьох людей на Зодчих, відсидів менше трьох років, — родичі загиблих, фото №2 на сайті 20minut.ua

На цьому фото загиблі у тій аварії. Ліворуч — Сергій, праворуч — його дівчина Анастасія. Пара збиралася невдовзі одружитися, але не встигли.

Водій, що вбив трьох людей на Зодчих, відсидів менше трьох років, — родичі загиблих, фото №3 на сайті 20minut.ua

Також у аварії загинула їхня близька подруга Тетяна.

Читайте також:

 

​​​

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up