Водій Rover протягнув кілометр чоловіка, який повис на дверцятах. Відео погоні

Водій Rover протягнув кілометр чоловіка, який повис на дверцятах. Відео погоні
  • У Вінниці сталася аварія. Водій Rover вирішив втекти з місця. Але інший учасник ДТП стрибнув на дверцята іномарки. Майже кілометр за ними гналася поліція.

У Вінниці по вулиці Київській на перехресті з вулицею Гонти поліцейські помітили побитий Daewoo Lanos.

— Під'їхавши ближче, водії та перехожі почали вказувати інспекторам у напрямку вулиці Станіславського. Через кількасот метрів від місця події поліцейські помітили автомобіль Rover. Наздоганяючи іномарку, патрульні побачили, що на водійських дверцятах повисла людина - руки чоловіка затиснуло боковим склом. Інспектори заблокували та зупинили автівку. Передня частина автомобіля мала пошкодження, — розповідають у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

З'ясувалось, що це Rover іншого учасника ДТП. А чоловік, який висів на дверцятах - то 21-річний водій пошкодженого Daewoo Lanos.

Патрульні затримали 29-річного керманича Rover, оскільки він намагався втекти з місця ДТП та затиснув склом бічних дверей руки іншого учаника події, котрий намагався його зупинити.

По допомогу до медиків звернулися водій та пасажир Daewoo Lanos.

На місце події прибула слідчо-оперативна група.

Патрульні дякують людям, які всіляко намагались допомогти у затриманні водія-втікача, вказуючи його напрямок руху.

Дивіться відео погоні:



Читайте також:

Моторошна ДТП у Києві на Володимирському узвозі: загинула Ольга з Тиврова

Смерть під колесами потягу: загибель 19-річного Богдана сколихнула Гнівань. Перші подробиці
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (17)
  • John Soloviov
    Куплю ROVER не дорого =)
  • Артем Підлубний
    Ніх собі атракціон...
  • Оточуючий
    Водитель ровер скорее всего уже дал взятку, раз его отпустили.
  • Юрий Бондарук
    ТУТ ПИТАНЬ ВЗАГАЛІ НЕМА: ПОЛІЦІЯНТИ СПРАЦЮВАЛИ ДОБРЕ!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:12 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, прикмети та заборони 13 січня 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 Здати кров, не виходячи з офісу: як бізнес Вінниці долучається до порятунку життів 20:33 Бізнес і бюджет: які компанії депутатів Вінницької міськради заробляють на тендерах Від читача 18:59 Гайсинський районний осередок ГО «Захист Держави» — це про досвід і живу роботу з людьми 20:07 Фантусики з Шарапанівки. Як вівчарки з Вінниччини зимовими витівками підкорюють TikTok play_circle_filled 19:32 Разом у житті й на сцені! Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко 17 січня у Вінниці огорнуть всіх силою кохання play_circle_filled 19:02 Тепер не «літають» по трасі: камери в Якушинцях рятують життя і поповнюють бюджет 18:09 Врятували сотні життів і прийняли десятки тисяч пацієнтів — підсумки роботи Вінницького кардіоцентру 17:33 «Вистачить не тільки до чаю»: уже є понад 320 тисяч тонн цукру, але три заводи ще працюють 17:24 Вінницькі школярі відзавтра, 13 січня, повертаються до очного навчання 17:17 Вартість зросла вдвічі: як за чотири роки великої війни у місті змінилися цінники на пальне 17:06 Коли викликати «швидку» взимку, а коли вас переадресують до сімейного — у МОЗ дали роз’яснення 16:07 Померла професорка та колишня проректорка технічного університету Тамара Буяльська 14:57 Державі повернули вісім гектарів землі з археологічною пам’яткою у Сокиринцях 13:47 Чоловік у розшуку опинився в кайданках — патрульні доставили його до ТЦК 12:57 Шестеро травмованих за вихідні: біля Зятковець Toyota врізалася у вантажівку, ще одна ДТП у Комарові 12:24 Вінницькі транспортники замовили три каркаси для виготовлення трамваїв. Яка ціна? photo_camera 12:00 «Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС представив бачення української інтелектуальної армії нового зразка (пресслужба 1-го ОЦ БпС) 11:42 Газова афера на понад шість мільйонів: посадовцю оголосили підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up