Вночі на дорозі, як скло, водій «Опеля» зарулював прямо у стовп

Вночі на дорозі, як скло, водій «Опеля» зарулював прямо у стовп
На фотографії з нічної пригоди видно, що дорожнє покриття – суцільний лід

Через ожеледицю повідміняли маршрутки з районів. На трасі перекинулися два автобуси. А в місті ще уночі машини почали ковзати по дорогах, що перетворилися на скло. 

Лід на дорозі вночі 3 лютого призвів до аварії перед в’їздом у Пирогово. Як розказали в патрульній поліції, водій не впорався з керуванням на слизькій проїжджій частині і загальмував об стовп. 

- Ожеледиця свою роль грає, - каже речниця патрульної поліції Вінниці Тетяна Фіщук. - Вранці була дорожня пригода на вулиці Нагірній. Автомобіль «Опель Вектра» здійснив наїзд на «Пежо». А вночі була ДТП біля музею ім. Пирогова: водій не врахував дорожньої обстановки, а саме - стану покриття, втратив керування і здійснив наїзд на опору зовнішнього освітлення.

На фотографії з нічної пригоди видно, що дорожнє покриття – суцільний лід. Що кажуть про такий стан речей комунальники, які мають посипати протиожеледною сумішшю дороги міста, читайте на нашому стайті у наступних новинах. 

 

Читайте також:

Два автобуси, бус та легковик: на Вінниччині сталася смертельна аварія

Дорога та тротуари – скло та каток! На Вінниччині обмежили рух автобусів

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 10 по 17 листопада, які ви могли пропустити 20:05 Як спіймати найбільшого коропа та куди риба тікає перед морозами 19:27 Новий виклик «крижаної людини»: Андрій Козак цю зиму вперше проведе в шортах 19:03 Осіння добірка фільмів, які ви могли не бачити, для теплого домашнього вечора Від читача 17:32 У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ 18:18 Невідома Вінниця. Що всередині трьох виразних будинків? play_circle_filled 18:02 Вінницькі лікарі врятували 18-річну породіллю зі складною історією хвороб 17:18 Де зарядити телефон та підключитися до інтернету безплатно у блекаут? 22 адреси у Вінниці 16:43 32 роки у школі і майже 4 — на фронті: чому вчитель зі «Срібним хрестом» не повернеться навчати дітей? 16:04 Підвальне приміщення на Порика внесли до списку на продаж 15:15 Що приховує будівля туристичного хабу та чому її історія почалася зі скарги посадовців? photo_camera 14:10 Ніч, міст і крик про допомогу з води: як у Хмільнику врятували дівчину (ВІДЕО) photo_camera 13:13 Пекло на лінії фронту: ворог атакував 176 разів, але не прорвав оборону photo_camera 12:21 Де ви стежите за графіками відключень і чи збігаються вони? Ми запитали 12:16 Десятки лікарів боролися за нове життя пацієнта у Вінниці photo_camera 11:31 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 10 – 16 листопада photo_camera 11:07 Затримали на кордоні. Чоловік за $100 обіцяв двом військовозобов'язаним обійти блокпости 10:09 Дві автівки — п’ятеро травмованих: що відомо про ДТП біля села Коростівці 09:31 Вінничанин Віталій Коломієць у Румунії став чемпіоном світу з пауерліфтингу 09:03 Загинув воїн 59-ї бригади Юрій Срібний, який знищив 250 ворожих цілей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up