Відмовився від тесту на наркотики: вінничанина за кермом Chevrolet зупинила поліція

Відмовився від тесту на наркотики: вінничанина за кермом Chevrolet зупинила поліція
  • Командир батальйону зупинив водія, який, за словами поліції, втретє протягом року сів за кермо під наркотиками.

У четвер, 9 липня, близько 15 години, командир батальйону патрульної поліції Вінницькій області зафіксував порушення правил дорожнього руху автомобілем Chevrolet.

На вінницькій об'їзній трасі патрульний подав водієві сигнал про зупинку.

— Під час спілкування з кермувальником поліцейський помітив у нього ознаки наркотичного сп'яніння, тому викликав на допомогу один з екіпажів. Виявилось, що протягом останнього року чоловік сідає в такому стані за кермо уже втретє, — розповідають у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

Пройти огляд у медичному закладі чоловік відмовився.

На 34-річного водія автомобіля Chevrolet патрульні склали протокол за керування автомобілем у стані сп'яніння втретє протягом року та винесли постанову за те, що чоловік сів за кермо, будучи позбавленим права керування.

 

Читайте також:

Нові райони, старі проблеми та приїзд Зеленського. Про що говорив голова ОДА Борзов

Оголосили в розшук за крадіжку. Допоможіть знайти Костянтина Демідюка з Вінниці

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Наталья Горошко
    Почему машину не забрали? Ждем когда кого то угробит? Виноваты будут, конечно, пешеходы.
  • Татьяна Петрова
    Наркотики дорого стоят.Интересно где наркоман взял деньги на машину?
  • Долой выдуманные запреты
    И сколько это будет продолжаться ? Пока не собьёт кого-то ? Хатка с краю ... Ну ну , сидим народ дальше . Скооперироваться нельзя чтоль и дать пиз. Ы этому ушлепку и распилить авто на металлолом ????
  • И.С.
    значит в Виннице можно ездить без прав и пьяным (или обкуренным-уколотым). Теперь буду знать, спасибо за информацию.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:10 Рік тюрми за інтим-послуги: у Вінниці засудили організаторку борделю біля «Урожаю» 16:05 У Вінниці замінюють вікна в багатоповерхівках, пошкоджених через російську атаку 15:32 Три заяви до поліції та постраждалі з обох сторін: що відомо про конфлікт біля ВЛК неподалік Вінниці play_circle_filled photo_camera 15:02 Ціни на пальне знову підскочили. Скільки коштує заправити авто 23 травня Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 14:16 «Підгодовують рибкою, бо сама залишилась висиджувати потомство» — як небайдужі на Вінниччині рятують лелеку play_circle_filled 13:32 В Україні майже 22 тисячі фопів з іноземним громадянством. Яка ситуація на Вінниччині? 13:03 Трамвайний парк Вінниці поповнили ще три вагони Tram 2000 зі Швейцарії 12:08 На Хмельницькому шосе водій фури на «зебрі» переїхав пенсіонерку. Ще одна аварія сталася на М-30 11:31 Що ви думаєте про жорстокіші правила та покарання для водіїв електросамокатів? Ми запитали вінничан 10:52 Зима без блекаутів, гроші для бізнесу та розвиток соцсфери — підсумки візиту Юлії Свириденко до Вінниці play_circle_filled 09:53 У Вінниці прощаються з двома воїнами-добровольцями Романом Стратійчуком та Олегом Остапчуком 09:04 Смерть дитини на совісті соцслужб: на Вінниччині судитимуть керівницю терцентру за «фількіни грамоти» 08:10 23 травня — День морської піхоти України. Історія, заборони та прикмети 21:12 Вінниця 60 років тому: епоха трамваїв «Гота», першого телецентру та великої індустріалізації 21:00 Ями на дорогах Вінниччини стають причиною ДТП. Як відшкодувати збитки водіям 20:12 «Нитка єдності» згуртувала вінничан: в очах багатьох бриніли сльози 20:07 На Вінниччині вихідні будуть теплими, але місцями з грозами: синоптики дали прогноз до понеділка 19:44 «Орали і будемо орати»: пам’ятку Трипілля знищують з дозволу суду? 19:08 Схема на житлі для військових. У Вінниці судять фірму, яка «накрутила» 6,5 мільйона
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up