Відео дня: Вінницею їхав автобус на трьох колесах

Відео дня: Вінницею їхав автобус на трьох колесах
  • У транспортній компанії кажуть, що їм не відома ця ситуація.

У мережі з’явилося відео, як у Вінниці автобус їде на трьох колесах — одне з них піднялося догори й зовсім не торкалося дороги.

Відео поширили на популярній сторінці в instagram 6 лютого. За два дні ролик переглянули майже 10 тисяч людей.

Пропонуємо вам переглянути це відео:

У коментарях люди писали таке:

  • marsik_forest_: «Я здивований? Я не здивований…»

  • _.a.m.i.r._16_: «Якась магія»

  • moskvich_izh_azlk_club: «Суворі вінницькі автобуси»

  • avtofree_store: «Кто то тяжелый зашел)»

  • jarick_525: «Застряг у текстурах…:)»

  • vitalikmandziuk: «Видел этот автобус)) баллон задний лопнул»

На жаль, у ролику не видно номер автобуса. Тому стверджувати, що цей автобус належить «ВТК» наразі немає підстав.

Начальник служби безпеки руху «Вінницької транспортної компанії» Микола Франко сказав, що йому не відома ситуація, коли б із маршруту до депо повернувся автобус із такою несправністю.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Надежда Зилинская
    Нічого не побачила.
  • Bogdan Severin
    Скільки ж можна ?
    В автобуса зламалась гідравліка, їде на "аварійці", пасажирів нема.
    Оце сенсація, пздц...
    Victor Samoilov reply Bogdan Severin
    Богдан Северин это все равно что ржать с этих "вумных" комментаторов. Вроде и мужского рода, а все равно как девочки не понимающих элементарной логики.
  • Любовь Темная
    Аварійка включена
  • Олександр Онищук
    20 хвилин залізьте під автобус і порахуйте скільки там колес
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Зимова магія на екрані. ТОП-11 фільмів-казок для всієї родини 20:09 Скельний монастир-фортеця в Оксанівці: таємниці неприступних печер над Дністром photo_camera 19:37 Дві реальності на одному фото: незламний Ромчик та магазин, що виріс на місці трагедії play_circle_filled photo_camera 19:06 Біля зупинки Стельмаха закінчують облаштування переходу play_circle_filled photo_camera Від читача 18:46 В Україні створюють платформу, через яку землевласники зможуть подаватися на гранти 18:44 Шахраї з Вінниці продали іноземцю «повітря» замість олії за 36 000 доларів 18:37 Вітер сягатиме 28 метрів на секунду. Детальний прогноз погоди у Вінниці на останні дні року 18:20 Чи добре ти знаєш новорічні традиції? Тест від «20хвилин» 17:59 Замість полігонів — майстер-клас: вінницькі курсанти створювали символи Святої вечері 17:01 Тяжкі травми у 10-річного хлопчика: адвокату оголосили підозру через пів року після ДТП 16:44 Вертеп та стародавня коляда: як у Вінницькому терцентрі відсвяткували Різдво 16:07 Дописалася в соцмережах. Суд виніс вирок жінці за розголошення місць роботи ТЦК 15:49 Світло Різдва своїми руками: матері з дітьми спільно створювали святкові свічки з вощини 15:25 «Савой»: будівля, в якій Вінниця стала серцем української держави photo_camera 15:01 Псевдообшук на сотні тисяч євро. У Вінниці викрили столичного адвоката та його спільника photo_camera 14:18 Куріння в ліжку ледь не вбило жінку в Барі. На Вінниччині сталося багато пожеж photo_camera 13:15 Окупанти втратили понад 1200 солдатів у спробах прорвати оборону photo_camera 12:22 Хто створює небезпеку на дорогах — пішоходи або водії? Ми запитали вінничан 12:04 Матір Героя, нові таблички та пільги: як Вінниця підтримує родини полеглих воїнів 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 22 — 27 грудня photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up