Вантажівка «Tata» з’їхала в кювет та перекинулась. Двоє людей постраждали

Вантажівка «Tata» з’їхала в кювет та перекинулась. Двоє людей постраждали

В селі Бронниця Могилів-Подільського району Вінницької області сталася ДПТ. В поліції розказали деталі.

Аварія сталася вчора, 4 січня 2017 року, близько другої години дня.

Вантажівка «Tata», якою кермував 42-річний водій,  з’їхала з дороги в кювет та перекинулась. В результаті ДТП водій іномарки та 36-річний пасажир отримали тілесні ушкодження. Їх госпіталізували  до лікарні.

У відділі комунікації вінницької обласної поліції кажуть, що водій не впорався з керуванням. Але остаточну причину скажуть,  коли будуть всі результати.

Наразі правоохоронці  з’ясовує всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.

За фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Здати кров, не виходячи з офісу: як бізнес Вінниці долучається до порятунку життів 20:33 Бізнес і бюджет: які компанії депутатів Вінницької міськради заробляють на тендерах 20:07 Фантусики з Шарапанівки. Як вівчарки з Вінниччини зимовими витівками підкорюють TikTok play_circle_filled 19:32 Разом у житті й на сцені! Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко 17 січня у Вінниці огорнуть всіх силою кохання play_circle_filled Від читача 18:59 Гайсинський районний осередок ГО «Захист Держави» — це про досвід і живу роботу з людьми 19:02 Тепер не «літають» по трасі: камери в Якушинцях рятують життя і поповнюють бюджет 18:09 Врятували сотні життів і прийняли десятки тисяч пацієнтів — підсумки роботи Вінницького кардіоцентру 17:33 «Вистачить не тільки до чаю»: уже є понад 320 тисяч тонн цукру, але три заводи ще працюють 17:24 Вінницькі школярі відзавтра, 13 січня, повертаються до очного навчання 17:17 Вартість зросла вдвічі: як за чотири роки великої війни у місті змінилися цінники на пальне 17:06 Коли викликати «швидку» взимку, а коли вас переадресують до сімейного — у МОЗ дали роз’яснення 16:07 Померла професорка та колишня проректорка технічного університету Тамара Буяльська 14:57 Державі повернули вісім гектарів землі з археологічною пам’яткою у Сокиринцях 13:47 Чоловік у розшуку опинився в кайданках — патрульні доставили його до ТЦК 12:57 Шестеро травмованих за вихідні: біля Зятковець Toyota врізалася у вантажівку, ще одна ДТП у Комарові 12:24 Вінницькі транспортники замовили три каркаси для виготовлення трамваїв. Яка ціна? photo_camera 12:00 «Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС представив бачення української інтелектуальної армії нового зразка (пресслужба 1-го ОЦ БпС) 11:42 Газова афера на понад шість мільйонів: посадовцю оголосили підозру 11:40 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 10:49 «Люди не сприймають іншого»: мати Даніеля розповіла про стан сина після побиття в Sky Park play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up