В Україні ускладнили ввезення автомобілів на Єврономерах

В Україні ускладнили ввезення автомобілів на Єврономерах
  • Правила ввезення в Україну автомобілів з номерами Литви посилили.
  • Відтепер для того, щоб заїхати на територію країни, необхідно мати дозвіл на працевлаштування в Литві і офіційний трудовий договір.

Про це повідомив член правління Союзу автомобілістів України Петро Козак, повідомляє «Укрінформ».

«Спочатку був запит, спрямований в Литву від нашого МЗС, на який була отримана відповідь, яким чином відбувається працевлаштування в Литві від посольства України в Литві. Вдалося з'ясувати ситуацію з фірмами, як вони займаються видачею фейкових довіреностей з реєстрацією на себе автомобілів українським громадянам, щоб вони управляли цими автомобілями, нібито вони працюють на ці фірми», - повідомив Козак.

Потім Міністерство закордонних справ передало інформацію митникам, які почали вимагати у громадян України, які в'їжджають в країну на авто з литовської реєстрацією, дозвіл на роботу в Литві і підписаний на біржі праці контракт з роботодавцем. Якщо ці документи відсутні, співробітники митної служби не пропускають автомобіль.

Нові правила вступили в дію з 17 травня 2018 року.

Читайте також:

«Листи щастя» та ціна «легалізації євроблях». Огляд головних автоновин за тиждень
 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Юрий Бондарук
    Сьогодні: на перехресті їду прямо, назустіч бус повертає наліво. Мене не пропустив, підставив свій правий бік. За бусом їде "пріус", в ньому два укурка. Сигналю і показую на бус. Порівнялись, кажу: "Бачили?", а  "воно" мені каже: "Що, важко було пропустити?". Мля, я в шоці! Та не важко, але навіщо ж тоді "правила"? Чи "воно" тих правил в очі не бачило чи трактує якось по своєму?
  • sas 1366
    "Бляху" сміливо можна прирівняти до незареєстрованої зброї. Збив людину, вийшов з машини, кинув ключами і все "шукай крайнього"...звичайно якщо водій вже не "останній лошара", який признає власну вину! І до чого я веду, хоч і придурків вистачає за авто і на нашій реєстрації, то їх хоча б можна ідентифікувати, і так просто залишити авто без відповідальності не вдастся.
  • Юрий Бондарук
    Если бы все водители "блях" показывали пример "красивого и аккуратного вождения", то вопросов к ним ВООБЩЕ не возникало бы, катайтесь на здоровье, кому Вы мешаете? Но, ввиду того, что ДЕШЕВАЯ (не на мне, не найдут) МАШИНА - ДУРНАЯ ЕЗДА, то они уже всех заколебали! Согласен, что на укр. регистрации ТОЖЕ дебилов и неадэкватов хватает, но в глаза бросаются именно "бляхи"...
    Dmytro Romchyk reply Юрий Бондарук
    Я кожен день їзжу на різних машинах, і мій стиль водіння не змінюється від того, на яких номерах я їзжу: чи на наших, чи на іноземних. Так, в нас величезна проблема з культурою водіння. Але вона виникла не від того, що людина пересіла на єврономери.

    P.S. Хоча, маючи наклейку офіційного учасника АЄС, на єврономерах я намагаюся їхати ще якомога культурніше. І, повірте, таких багато. Просто, увагу привертають саме телепні закермом.
    Юрий Бондарук reply Dmytro Romchyk
    і це проблема саме Вінниці! Хто не приїздить до мене з інших міст - в шоці від вінницьких водіів, на жаль. Бидло за кермом...хоче комусь показати свою "крутість".....як з цим боротися?
  • Dmytro Romchyk
    "щоб вони управляли цими автомобілями" - може "керували"??? Шановний автор, цяя стаття хіба рівня такої популярної газети???

    Тепер щодо змісту: це не закон, а всього-навсього внутрішнє розпорядження. Автомобілі як завозили, так і завозять, хоча черги збільшилися на кордоні. Тому, брати українці, завозьте побільше автівок на єврономерах. Настане скоро час, коли ми всі зможемо купувати автівки по їх справжній вартості, а не в рази завищеній, і вішати на них наші номери. ;)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Після чотирьох років полону воїн Богдан Горбатюк повернувся додому photo_camera 20:20 Де побігати у Вінниці: кілька місць, де вам ніхто не заважатиме 20:05 СБУ затримала дезертира, який реєстрував Starlink для росіян 19:25 Смерть військового від хвороби в окопі: чи виплатять в такому разі рідним 15 мільйонів? Від читача 14:23 Що робити, щоб не стати жертвою ворожої пропаганди 19:03 Майже 23,5 мільйона гривень спрямують на оновлення їдальні у Бершадському ліцеї 18:03 П’ять золотих медалей привезли вінницькі гімнастки з Польщі 17:34 Дитину — в інтернат, а батька — на фронт? У Вінниці ТЦК затримав чоловіка, який сам виховує сина 17:05 Ветеран із Вінниці виборов «срібло» на чемпіонаті України з парадзюдо photo_camera 16:28 Як вчасно розпізнати гіпертонію та вберегтися від ускладнень — пояснює сімейна лікарка 16:09 Як пораненим військовим у Вінниці отримати грошову допомогу 15:11 Понад 16 тисяч вінничан отримають оновлену систему теплопостачання photo_camera 15:05 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 14:10 Метеорологічне літо прийшло до Вінниці раніше норми 13:30 Росія готує нові ракетні удари по критичній інфраструктурі — ГУР 13:02 Житло без господаря. Вінниця забиратиме безхазяйне майно на користь громади 12:04 Вінничан із порушенням зору знову запрошують на вистави з тифлокоментарями 12:02 У Жмеринці водійка Toyota наїхала на 68-річну жінку 11:09 Де у Вінниці 13 травня вимикатимуть воду та світло 10:32 Понад шість годин тривоги: на Вінниччині є пошкодження після атаки дронів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up