В Бару «вісімка» збила 18-річну дівчину. Потерпілу забрала швидка

В Бару «вісімка» збила 18-річну дівчину. Потерпілу забрала швидка

Вчора, 24 березня 2017 року, в Вінницькій області сталася ДТП, в результаті якої 18-річна дівчина потрапила в лікарню.

«В місті Бар на вулиці Соборній 27-річний житель села Верхівка Барського району, керуючи автомобілем «ВАЗ 2108», допустив наїзд на 18–річну дівчину. За попередньою інформацією, потерпіла намагалась перейти дорогу у невстановленому місці», — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

З тілесними ушкодженнями дівчина доставлена до лікарні.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України. За порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, передбачено покарання обмеження волі  до 3-х років.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 На Дністрі затримали двох чоловіків у гідрокостюмах, які намагалися вплав дістатися Молдови 20:09 Пухлина, що «жила» в серці: у лікарні Пирогова провели складну операцію і врятували життя 19:36 У Вінниці затвердили 25 оновлених маршрутів для практичного іспиту. Що про них кажуть інструктори? 19:07 Захисники 120-ї бригади, які воюють на Донеччині, отримали державні нагороди Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 18:33 Місто, що живе з війною: як змінилася Вінниця за роки повномасштабного вторгнення photo_camera 18:10 Вода в половині криниць Вінниччини небезпечна для пиття. Результати досліджень 17:03 Застілля у Вендичанах закінчилося ножовим пораненням — нападника затримали 16:06 Помер суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Олег Цибульський 15:59 У Заболотної троє нових заступників. Розповідаємо, хто ці люди 15:07 Директор вінницької лікарні опинився в центрі скандалу через переплату 700 тисяч за сонячні батареї 14:04 Автівка відомого хореографа з Вінниці постраждала через нічний теракт у Львові play_circle_filled 13:05 Життя на валізах четвертий рік: що насправді переживають діти переселенців (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 12:54 ЗСУ дають відсіч: 720 загарбників і сотні одиниць техніки знищили за добу 12:35 12 годин під обстрілами зі співом гімну: історія Артема з Херсона (соціальна реклама) 11:46 Легендарний «Грєнка» житиме у назві вінницького ліцею МВС 11:05 Через несправну витяжку загорівся ресторан у Вінниці. Пожежі гасили й в області photo_camera 10:18 Вінниця низько схиляє голову перед Героями — Анатолієм Супруном і Сергієм Фадєєвим 09:50 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 09:42 Вінничани, зверніть увагу: де тимчасово вимкнуть воду та електрику 23 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up