У Вінниці «швидка», яка везла шістьох хворих, потрапила у ДТП. Є постраждалі

У Вінниці «швидка», яка везла шістьох хворих, потрапила у ДТП. Є постраждалі

На перехресті вулиць Максима Шимка та Юрія Клена зіткнулись два авто: автомобілі «ВАЗ» та швидка допомога. У результаті автопригоди постраждали лікар та медсестра.

 

Сталося ДТП 12 лютого, близько 5-ї години вечора.

— За попередніми даними, карета швидкої, перевозячи 4-х малолітніх дітей та 2-х їхніх батьків, рухалась з увімкненими проблисковими маячками в сторону міста. Між швидкою і «ВАЗом» відбулось дотичне зіткнення і швидку допомогу занесло в електроопору. Жоден з водіїв не постраждав. Діти та їхні батьки, яких швидка доставляла до лікарні через отруєння чадним газом, також не зазнали тілесних ушкоджень. Однак, постраждали медики. В 39-річного лікаря пошкоджені зв’язки лівого гомілкового ступеневого суглобу, в 65-річної медсестри – струс головного мозку та закрита черепно-мозкова травма, — пише  у facebook Патрульна поліція Вінниці.

Встановить всі обставини даної автопригоди слідчо-оперативна група.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • З.А.Глядач
    "...в 65-річної медсестри..."

    А вам не здається,що 65-річна медсестра,та ще й на "Швидкій"-це вже занадто?
    Степан Степанченко reply З.А.Глядач
    Скажіть спасибі 65 -річній медсестрі , що хоч вона ще працює за цю зарплату
    Daily reply Степан Степанченко
    да хватит ныть про зарплату все давно знают за что вы там работаете бедные и несчастные
    З.А.Глядач reply Степан Степанченко
    Саме так,особливо їй мають "дякувати" ті випускники медичних навчальних закладів,які не можуть влаштуватися на роботу за спеціальністю. Саме через таких "ветеранів праці".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 З пологового — до портрета Дмитра Вініченка на Алеї пам’яті: перша зустріч Соломійки з батьком-Героєм 20:40 Виключення з обліку за станом здоров’я. Що потрібно знати військовим та військовозобов’язаним? 19:37 Керівнику поліції Вінниччини Юрію Пархоменку присвоїли звання генерала 19:05 Від митника до шахрая: скільки коштує втеча за кордон і як карають організаторів на Вінниччині Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 18:37 На Привокзальній затримали водія «Мерседеса», який сів за кермо під наркотиками і без прав 18:18 Дізналися, чи подорожчає проїзд і чи з’являться у Вінниці автобуси-«гармошки» 17:48 Всеукраїнським турніром вшанували пам’ять футболіста і тренера Олега Серьогіна 17:26 Вінниччина внесла у бюджет понад два мільярди податку. Хто сплатив найбільше 16:09 Весна на підході: до кінця лютого на Вінниччині потеплішає до +13° 16:00 Один рюкзак і нічна втеча: історія 14-річного хлопця з Донеччини (соціальна реклама) 15:12 У Вінниці оновили склад Сьомого апеляційного суду: хто отримав призначення 14:07 Збив пішоходів і зник з місця ДТП: під Вінницею затримали 29-річного водія Volkswagen 13:18 Мати і син обіцяли групу інвалідності за $3000. Правоохоронці затримали їх на гарячому photo_camera 13:13 До 70% компенсації за СЕС і генератори. Як взяти участь в програмі «ГрінДІМ» play_circle_filled 12:20 Як GTM за 15 років став національним постачальником професійної техніки (новини компаній) 12:09 «Прокурора» з окупаційної «лнр» засудили до 15 років ув’язнення 11:06 Чорний дим здійнявся над Могилів-Подільським: пожежа в магазині та ще чотири загоряння в області play_circle_filled 10:22 Вимикали як хотіли? Держенергонагляд виявив порушення у графіках відключень світла у Вінниці 10:20 Скринінг 40+ у Вінниці: де пройти обстеження та як використати 2000 грн від держави (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up