У центрі міста на «зебрі» легковик збив дівчину-пішохода

У центрі міста на «зебрі» легковик збив дівчину-пішохода
  • ДТП потрапило на камери відеоспостереження. На щастя, потерпіла обійшлась без серйозних ушкоджень.

Аварія сталася в обідню пору 11 серпня на перехресті вулиць Соборна та Театральна. На відео видно, що дівчина з білим волоссям переходить дорогу по пішохідному переході. На середині маршруту її збиває синій «Ланос». Від удару потерпілу підкинуло і вона впала на асфальт.

— На місце пригоди прибув екіпаж поліції. Водій та пішохід вирішили ситуацію за згодою сторін, — кажуть у Ситуаційному центрі.

Детально момент зіткнення видно у наступному відео:

 

Читайте також:

На Пирогова Ford на переході збив жінку, яка йшла на «червоне»

Поблизу Вінниці Jeep на смерть збив АТОвця. Рідні шукають свідків

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (29)
  • Микола
    А в правой руке у нее случайно не телефон?
    Ей повезло, что это был не КАМАЗ.
    Встретились водятел и овца.
  • Евгений Дербенёв
    Нерегулируемый перекресток самое опасное место! Водитель: как правило мало, что видит на нём, из за потока других машин. Пешеход: чувствует себя слишком уверенно, забывая о безопасности!
  • И.С.
    по логике правохранителей  "нет тела - нет дела"? а если бы пешеход не был таким крепким, как та деваха? Пенсионер или ребенок не выжили бы.
  • Жора
    Девушка зря отказалась от криминального дела. Было падение,потом могут ,и не могут а так и будет.....Вообщем могут быть нарушения внутренних органов и.т.д

    НУЖНО обязательно  идти  в полицию писать заявление, О ПРИЧИНЕ МОРАЛЬНОГО ущерба и потери здоровья. Ведь нужно ходить по больницам и делать многие обследования.

    МЕНЯ УДИВЛЯЕТ  действия как бы мягче сказать...... ну тех деятелей ктороые приехали для составления протокола....



    ЭТО !!!



    А если завтра будет труп? То ведь труп не скажет  что и как было.

    Этот случай это весь !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:34 Маєток, який пережив не одне століття: що залишилося від резиденції Бжозовських у Соколівці photo_camera 16:12 Комплекс мозаїк Вінницького політеху отримав статус пам’яток культурної спадщини photo_camera 15:07 Від глядача до суворого критика: як 17-річний козятинчанин потрапив на «МастерШеф» 14:33 Нардепи витратили 100 мільйонів на авто у 2025 році: серед них є двоє з Вінниччини play_circle_filled Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 14:12 У міськраді опрацювали понад 26 тисяч звернень громадян. Що найбільше цікавило вінничан 13:04 Яскраві весняні локації з’явились у Подільському зоопарку. Графік роботи та пільги для відвідувачів photo_camera 12:32 Понад 817 тисяч українців працюють у ФОПів: яка ситуація на Вінниччині 12:23 Юні волейболісти Вінниці здобули путівку на «колосівський» чемпіонат України 11:58 Полює на «лис» і «слонів». Вінничанка стала чемпіонкою України із шахів і радіопеленгації 11:23 На берегах малої річки Скельної вінничани зібрали гору шин та пів сотні мішків сміття photo_camera 10:31 Як ви оцінюєте стан кладовищ у Вінниці перед проводами? Ми запитали 10:14 Оренда комунального майна поповнила бюджет Вінниці на 38 мільйонів 09:04 У Луцьку група підлітків вчинила бійку з ТЦК, намагаючись «відбити» вінничанина. ВІДЕО play_circle_filled 08:14 Сьогодні православні християни відзначають Великдень. Історія, заборони та прикмети 12 квітня 21:00 Паска, крашанки та сіль — священник розповів, що варто класти до великоднього кошика 19:54 Ветеран відкрив креветкову ферму на Вінниччині та розповів як відбуваються процеси всередині photo_camera 18:33 На дорогах області збільшили кількість автопатрулів 17:19 Передвеликодній обмін: троє захисників з Вінниччини повернулися додому photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up