У двох районах області карантин. Знайшли африканську чуму

У двох районах області карантин. Знайшли африканську чуму

На Вінниччині діють обмежувально-карантинні заходи у зв’язку з виявленням захворювання свиней на африканську чуму в Мурованокуриловецькому та в Іллінецькому районах. На автошляхах області посилено контролюють рух автомобілів, що перевозять тварин, а також проводять заходи з ліквідації несанкціонованої торгівлі тваринами та продуктами тваринництва.

 

По кожному факту перевезення тварин без ветеринарних документів на вантаж невідкладно інформується територіальний орган Держпродспоживслужби для вжиття заходів реагування відповідно до вимог ветеринарно-санітарного законодавства.

Також під пильною увагою нині ринки та прилегла до них територія. Там правоохоронці ліквідовуватимуть несанкціоновану торгівлю живими тваринами та продовольчими товарами.

— Відносно громадян, які торгують у невстановлених місцях та порушують правила торгівлі поліцейські складатимуть протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 159 КУпАП (порушення правил торгівлі на ринках), що тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян до 51 гривень і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – до 119 гривень та частиною 1 статті 160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях), що карається накладенням штрафу до 119 гривень з конфіскацією предметів торгівлі або без такої, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Відео дня

Читайте також: В Городку - африканська чума, карантин та блок-пости. Знищили 41 свиню

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща 19:17 Як подати документи на відстрочку по догляду за батьками з інвалідністю — розповідає адвокат 19:03 Гайсинська громада провела в останню путь захисника Андрія Грабовського photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:18 Де у Вінниці пропонують бронювання? Огляд актуальних вакансій 18:02 Судитимуть двох чоловіків, які за $20 000 допомагали ухилянтам потрапити до Молдови photo_camera 17:16 Запустили додаткові автобусні рейси на чотирьох маршрутах у Вінниці 17:02 Машина збила жінку на подвір'ї, легковик врізався в трактор, а ще один — у дерево photo_camera 16:51 «Я знайшла Квінту в сміттєвому баці». Біля лікарні Пирогова виявили мертвими трьох собак play_circle_filled 16:04 Одна смерть та 1200 нових випадків: COVID-19 повертається на Вінниччину play_circle_filled 15:01 Відновлюють обов’язкову звітність для бізнесу в Україні 14:12 Чоловік зарізав знайомого ножем під час п'янки у Хмільницькому районі photo_camera 13:13 Воїни України знищили понад 1000 окупантів та 360 дронів за добу photo_camera 12:49 6-річний хлопчик отруївся димом, граючись сірниками, у селі Торків photo_camera 12:12 У Вінниці понад 44 тисячі школярів. У якому закладі найбільше дітей? 11:50 Гігабітний інтернет: швидкість, що змінює правила гри — дізнайся, чому це важливо! (новини компаній) 11:22 Вінничан із восьми років запрошують на флаг-футбол 11:13 Після року розшуків. Повідомили про загибель солдата Владислава Мединського 10:17 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 17 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up