Судитимуть поліцейського, який скоїв смертельну ДТП у Погребищенському районі

Судитимуть поліцейського, який скоїв смертельну ДТП у Погребищенському районі

До суду скерували обвинувальний акт щодо поліцейського, який скоїв смертельну ДТП. Тоді загинула жінка та ще двоє людей отримали травми.

Аварія сталася у Погребищенському районі 26 травня 2019 року. У дані ДТП загинула жінка та двоє людей отримали травми різного ступеню тяжкості. Серед потерпілих дитина.

— Поліцейський обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 286 КК України, тобто у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого та заподіяли тяжкі тілесні ушкодження, — зазначають у прес-службі прокуратури області.

Нагадаємо, поліція раніше повідомляла, що 26 травня у Погребищенському районі 20-річний водій автомобіля «Skoda», не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну, де зіткнувся з «Audi».

59-річний водій «Audi», 7-річна та 30-річна пасажирка потрапили до лікарні.

Читайте також:

У Вінницькому районі одесит на Volkswagen «наздогнав» вантажний Mercedes

На Маяковського в ДТП потрапила маршрутка. Є постраждалі

Збив та завіз додому. Оприлюднили відео ДТП на Хмельницькому шосе

Перекинуті авто та ДТП на «зебрі». Минулої доби в аваріях постраждало 4 людини

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Пня
    може ганятимуть менше
    Svetlana Kirik reply Пня
    Да важно  якщо вона не знає то нехай не пише
  • Svetlana Kirik
    Ти Лехова  научись  писать  и конкретно говори где и что случилось а не в погребещанском районе
    Пня reply Svetlana Kirik
    хіба суттєво де? розказали що і як
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 П’ять студенток Вінниччини отримали президентську стипендію за успіхи в навчанні 20:02 У війни жіноче обличчя. Згадуємо військовослужбовиць з Вінниччини, які загинули на фронті photo_camera 19:45 Збитки довкіллю на Вінниччині за час війни склали понад 2,5 мільярда гривень 19:11 «Мамо, візьміть собі дитину»: у пам’ять про полеглого сина батьки взяли під опіку хлопчика і дівчинку Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 18:42 Авто екс-посадовця ОВА після ДТП відремонтували та передали на фронт 18:18 Майже кожен відчуває нестачу вітаміну D. Симптоми, які не варто ігнорувати 18:07 У громадах Вінниччини пройшли пам’ятні заходи до роковин війни play_circle_filled photo_camera 17:13 Верховний Суд відкрив касаційне провадження у справі Шевцова та Шарія 17:00 Чотири роки. Про гідність, дітей війни і право на мрію (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 16:33 Майже три місяці життя в укритті: скільки часу у вінничан вкрали повітряні тривоги? 16:14 Сильна автотроща в Тульчині: рятувальники витягли 62-річного водія та пасажирку із деформованого авто 16:05 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 15:03 На війні загинув випускник і викладач педуніверситету Олександр Обополов 14:13 Ледь не згорів у власному будинку: у Гайсинському районі під час пожежі врятували 51-річного чоловіка 13:52 На Вишеньці не розминулись Audi та Ford. ВІДЕО play_circle_filled 13:05 До річниці повномасштабної Зеленський вручив ордени та бойові відзнаки Захисникам з Вінниччини 12:22 Яким був ваш ранок 24 лютого 2022 року? Ми запитали вінничан 11:48 На Вінниччині визначили найкращих «малих академіків» 11:15 Містяни об’єдналися у спільній молитві за Героїв війни та мирне майбутнє України play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up