Смертельна ДТП: водій на бусі в селі Махнівка збив 37-річну вінничанку

Смертельна ДТП: водій на бусі в селі Махнівка збив 37-річну вінничанку

Вчора, 4 серпня 2019 року, на автодорозі Житомир – Могилів-Подільський сталась дорожньо-транспортна пригода. Проводиться розслідування.

Аварія сталась в селі Махнівка близько пів на дванадцяту годину ночі.

— За попередньою інформацією, 28–річний житель міста Житомир, керуючи мікроавтобусом «Volkswagen», допустив наїзд на жінку-пішохода, яка рухалась  дорогою в попутному напрямку, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Від отриманих травм 37-річна потерпіла померла на місці.

У поліції зазначають, що водій освідуваний, він тверезий.

Автомобіль поміщено на арештмайданчик.

За фактом слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого). За таке правопорушення передбачене покарання  до 8 років позбавлення волі. 

Нагадаємо, моторошна аварія сталася на трасі Одеса-Київ. Mercedes на швидкості влетів у продавця та покупця кавунів. Люди загинули на місці трагедії. У Гнівані двоє діток залишились без матері.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Наталья Н
    Насколько мне известно,  то эта женщина шла с мужчиной. Они оба были наподпитку и это он её толкнул, в результате чего она попала под машину. У водителя был видеорегистратор.
  • Anonymous
    "наїзд на жінку-пішохода, яка рухалась  дорогою в попутному напрямку"

    Явне порушення Правил дорожнього руху.
  • Тома
    Пішохід переходили дорогу по пішиходному переході..... І тепер її немає .... і залишилися двоє неповнолітніх дітей , в яких два роки назад помер батько , і вже немає матері.....
  • Юрий Бондарук
    А за "лазити вночі по дорозі", що і скільки передбачено?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 За березень понад 40 атак. Укрзалізниця змінює правила поїздок через обстріли 20:45 Термін кохання — лише рік: вінничанка розповіла про любов і героїчну смерть захисника «Шамана» photo_camera 20:06 «Я привожу йому частинку дому»: історія дружини військового, яка їздить до чоловіка на фронт photo_camera 20:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії Від читача 10:47 Попередження втягнення молоді у протиправну діяльність — надзвичайно важлива проблема сьогодення 19:40 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 19:32 Колесо відлетіло, а винних немає: як жінка залишилася з розбитою машиною після ДТП з комунальниками play_circle_filled photo_camera 19:07 До дня Кобзаря провели акцію в центрі міста. Вірші Шевченка декламували просто неба play_circle_filled 18:10 Діти, які втратили дім через війну, звернулися до дорослих: послухайте їхні слова! (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 18:09 Мурал Героя України «Грєнки» відкрили у Вінницькому ліцеї МВС play_circle_filled 18:00 «Жіночі струни в творчості Кобзаря»: згадували маловідомі сторінки життя Тараса Шевченка 17:45 Легендарний командир бригади «К‑2» Кирило Верес отримав звання полковника 17:02 Їздила містом напідпитку під час комендантської: на 600-річчя зупинили водійку BMW 15:51 Заступниця командира «продавала відпустки» підлеглим по 500 гривень за день 15:04 «Впізнання за татуюванням»: запустили онлайн-сервіс для пошуку зниклих безвісти 14:12 У полі на Вінниччині виявили бойову частину російської ракети Х-101, яка не вибухнула play_circle_filled 13:31 «Знайшов книги Шевченка, не знаю, що з ними робити»: як військовий врятував малюнки Кобзаря photo_camera 13:08 Чоловік намагався провезти брендові сережки без декларації і попався на митниці 12:50 У Вінниці вшанували пам’ять Назарія «Грєнки» Гринцевича: на акцію зібралися сотні людей play_circle_filled photo_camera 12:13 На поїзді до Європи. Скільки коштують квитки з Вінниці?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up