Моторошна трагедія: Mercedes влетів у намет з кавунами. Загинула вінничанка

Моторошна трагедія: Mercedes влетів у намет з кавунами. Загинула вінничанка

Моторошна аварія сталася на трасі Одеса-Київ. Mercedes на швидкості влетів у продавця та покупця кавунів. Люди загинули на місці трагедії. У Гнівані двоє діток залишились без матері.

Як повідомили у Нацполіції, за кермом автомобіля був 71-річний житель Одеси. Водій за кермом Mercedes  на смерть збив 48-річного жителя Азербайджану, котрий продавав кавуни, та 30-річну жінку з Вінницької області, котра теж загинула на місці трагедії.

Відомо, що загибла жінка мешкала у місті Гнівань. Двоє діток залишились сиротами.

Попередньо встановлено, що за водій за кермом Mercedes по дорозі додому не впорався з керуванням, перетнув зустрічну смугу і виїхав на узбіччя, де наїхав на продавця і купувальницю кавунів.

Водій з травмами різного ступеня тяжкості був госпіталізований.

Обставини аварії розслідуватимуть правоохоронці.

Редакція співчуває рідним та близьким загиблих.

Читайте також:

Моторошна ДТП: вінничанин перекинувся на вантажівці «ДАФ». Загиблого вирізали рятувальники

ДТП біля Гнівані: водій на Honda не вписався у поворот та злетів з дороги

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (44)
  • Юрий
    Обычный дед на мерсе, ценой в несколько квартир, не ездит. Видать криминальный авторитет или бывший чиновник. Переломать бы ему ноги, чтобы покатался в коляске, вместо мерса.
  • Толик Забаштанский
    Очень жаль
  • Мыкола
    Читая коменты ,такое ощущение что их пишут одни идиоты,запретить,ограничить,на большее вы не способны.Да посмотрите,сколько молодых недоумков и недоумок за рулём и как они ездят и сколько аварий они совершают,людей бьют больше чем в Афгане погибло.
  • Валентина Масловская
    Деду рулить уже на коляске, а не мерседесом. Козлина старый
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:00 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 11:18 Перші хвилини після обстрілу Вінниці «шахедами» зафіксували боді-камери поліції. ВІДЕО play_circle_filled 10:52 У Вінниці завершують опалювальний сезон. З 28 березня тепло вимкнуть у житлових будинках 09:57 Героїня Вінниці: студентка Каріна Олєйнік отримала нагороду за порятунок людей під час дронової атаки play_circle_filled Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 09:34 Де у Вінниці 27 березня не буде води та світла. Адреси 09:02 До останнього стояв за Україну: на Сумщині загинув кулеметник Володимир Михайліченко 08:03 Сьогодні вітайте театралів та даруйте їм свої аплодисменти. Історія, заборони і прикмети 27 березня 21:00 Від прибирання до догляду за тваринами. У Вінниці неповнолітніх, які порушили закон, залучать до роботи 20:07 «Ми всі робимо одну справу і доведемо її до Перемоги» — історія бійця стрілецького батальйону з Вінниччини play_circle_filled 19:39 Зарплати у вінницьких медзакладах: де лікарям платять найбільше та найменше 18:54 Більшість води в колодязях небезпечна. Як себе захистити і що варто знати про ризики 17:53 У Стрижавській колонії засудженому передали булку з маком, всередині якої сховали канабіс 17:23 Острівці «небезпеки» на трасі Вінниця‑Гайсин: поки служби дають відписки — люди гинуть photo_camera 16:44 Під час спалювання трави на Жмеринщині літня жінка отримала опіки 16:04 Ворожий удар «шахеда» у Вінниці забрав життя Бориса Авксентюка — видатного науковця та наставника молоді 15:42 Новим очільником ВАКС став екссуддя з Шаргорода. Що відомо про Ігоря Строгого 15:00 Постраждалі вінничани після атаки дронів: скільки їх і що кажуть лікарі? 14:40 Готові великодні кошики, паски та ковбаски. Де замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 14:06 Жінці, будинок якої знищив ворожий «шахед», відновили паспорт
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up