П’яний водій на Chevrolet Lacetti влаштував погоню з поліцією

П’яний водій на Chevrolet Lacetti влаштував погоню з поліцією
  • На Вінниччині правоохоронці склали два протоколи на п’яного  водія-втікача

На трасі «Лука Барська - Ямпіль» поліцейські помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який їхав в попутному напрямку і порушував ПДР.

— Водієві патрульні подали сигнал про зупинку, однак він і не думав зменшувати швидкість, навпаки – натиснув на педаль газу і подався навтьоки. На якусь мить водій зменшив швидкість майже до повної зупинки, проте щойно патрульні до нього підійшли, знову пришвидшився і став тікати, — розповідають у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

За словами правоохонців, дорогою він неодноразово порушував ПДР, виїжджав на зустрічну смугу руху та створював аварійні ситуації, а також декілька разів навіть втрачав керування автомобілем.

На великій швидкості водій звернув до вузької вулиці та заїхав у тупик, після чого повернув на подвір'я приватного будинку, де й був заблокований службовим автомобілем патрульних.

— Спочатку кермувальник відмовлявся не те що спілкуватись, а й взагалі виходити з автівки. На місці події з'явились родичі водія, які намагались вмовити його поводитись адекватно, — зазначають поліцейські.

Під час спілкування з кермувальником працівники відділу безпеки дорожнього руху помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Проходити огляд на алкотестері або в медичному закладі чоловік відмовився.

На 31-річного водія Chevrolet Lacetti патрульні склали протокол за ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП та за ст. 122-2 (незупинка на вимогу працівників поліції) КУпАП.

Читайте також:

Біля «Метро» водій Audi влаштував масштабну аварію. Розтрощили п’ять авто

Смертельна ДТП: у Вінниці мотоцикліст залетів під вантажівку. Тіло діставали рятувальники

«Життя забирає найкращих»: в аварії в Луці загинув відомий лікар-нейрохірург

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Александр Фастовец
    Алконавт
  • Николай Тригуб
    Ростріляти зразу другим наука
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:14 Блогер, якого ТЦК затримали у Хмільнику, нині в лікарні. Справу передають до ДБР play_circle_filled 11:20 Шукаєте, де придбати якісні напівфабрикати? Підібрали кращих виробників для вас (партнерський проєкт) 11:17 Забрали без пояснень? У Жмеринці мати заявляє про незаконне вилучення дітей 10:37 Де сьогодні у Вінниці не буде світла та гарячої води? АДРЕСИ Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 10:22 Понад 50 машин та 400 робітників розчищають вулиці та двори 10:00 «Наш дім зруйнований»: історія 12-річної Віолети з Донеччини (соціальна реклама) 09:01 20 лютого — День Героїв Небесної Сотні та дата початку анексії Криму 08:45 Рік болю та надії: Вінниця проводжає в останню путь десантника Сергія Ратушняка 08:25 Річниця загибелі «Небесної Сотні». Згадаймо події 20 лютого 2014-го у Вінниці 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Вінничанам повернуть до 40 тисяч за купівлю акумуляторів 20:20 На Донеччині втратив зір і руку. Як ветеран війни Максим Губань вчиться користуватися біопротезом play_circle_filled photo_camera 20:13 Вареники в однострої: як вінницька етнографиня вчила військових святкувати Колодія play_circle_filled photo_camera 19:28 Гранти для бізнесу від 100 тисяч: у Вінниці запрацював Сервіс податкової підтримки play_circle_filled 19:04 Операції у прямому ефірі: у Вінниці зібралися найкращі кардіологи України 18:03 Світла не було по 20 годин, а рахунки — космічні. Що відбувається з платіжками за електроенергію? 17:56 Один втік, другого обміняли: як «беркутівці» не потрапили у в'язницю за вбивства вінничан на Майдані 17:12 Мільйон за неякісний асфальт. У Хмільницькому районі судитимуть дорожників 16:37 Вінницю чекають погодні «гойдалки» з лютим морозом та дощем
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up