П’яні новорічні вихідні: патрульні зупинили 37 водіїв «під шафє»

П’яні новорічні вихідні: патрульні зупинили 37 водіїв «під шафє»
  • За вихідні з 1 по 3 січня вінницькі патрульні склали протоколи керування транспортним засобом у стані сп’яніння на 37 водіїв.

Про це повідомляють у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

У поліції нагадують, що згідно зі статтею 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) існує адміністративна відповідальність.

«Якщо водій вперше протягом року сідає за кермо в нетверезому стані, на нього чекає штраф у розмірі 10 200 грн та позбавлення права керування на 1 рік. Якщо він чинить таке правопорушення вдруге протягом року, то штраф подвоюється — 20 400 грн — та позбавлення права керувати автомобілем на 3 роки. Якщо ж водій сідає за кермо напідпитку втретє протягом року, то штраф складатиме 40 800 грн, а позбавлення права керування автомобілем — на 10 років», — зазначають патрульні.

 

Читайте також:

Вінниця отримає «Цюріхські трамваї». Підписали угоду на вагони

СБУ зловила з двома тисячами доларів хабара начальника управління Вінницької ОДА. Що відомо?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Сергей
    патрульная полиция 37 , а Дорожный Контроль 1  ( последняя новость на 20 мин )
    хахахаха и еще раз ха ))))
  • Next
    Головне скільки з цих  37 протоколів буде затверджено судом, тоді і буде видно роботу тих хто утримується за наші податки.
    Elias Diabblo reply Next
    Головне вже відбулось - нетверезого за кермом зупинили. І хто його зна  чим могло все скінчитися. Так що  добре що  їх  зупинили і вони в такому стані  далі не  пересувалися  дорогами  загального користування
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 На Дністрі затримали двох братів із Харкова, які намагалися переплисти кордон на акваскутерах 20:32 Пісні та історії! Марія Бурмака у п’ятницю виступить у Вінниці з особливим акустичним концертом play_circle_filled photo_camera 20:14 У колоніях та СІЗО Вінниччини посилять духовну опіку від ПЦУ 19:22 Смертельна аварія у Якушинцях. Внаслідок зіткнення двох авто загинув літній водій play_circle_filled Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 18:37 Вінницький завод побутової хімії повернув до бюджету понад 61 мільйон гривень несплачених податків 18:10 «Зайчик», гранатку кинь!»: як гвардійці з «Червоної калини» взяли в полон шістьох окупантів 17:55 Понад 700 мільйонів хочуть витратити на нові автобуси для Вінниці. Їх братимуть у лізинг 17:04 Родина замість інтернату. Як у Вінниці працює патронат над дитиною і хто може стати вихователем 16:45 Вітамінний кошик червня: які овочі у Вінниці суттєво подешевшали, а що продовжує бити по гаманцю play_circle_filled photo_camera 16:31 Від 12,5 до 56,5 тисяч гривень: скільки коштує навчання у вишах Вінниці у 2026 році 16:16 У вінницьких маршрутках до кінця року можуть з'явитися термінали для безготівкової оплати 15:53 У Зарванцях водійка Toyota збила восьмирічного велосипедиста. Дитину госпіталізували 15:20 Де відсвяткувати день народження дитини? Добірка найкрутіших місць Вінниці (партнерський проєкт) 15:02 Військові авіатори, які не повернулися з польоту: розповідаємо про долі загиблих пілотів Су-24М 14:45 Якушинецька громада виграла обласні змагання з пляжного волейболу серед жінок 14:08 Гінекологічне відділення у Вінниці змінює адресу. Де прийматимуть пацієнток з 1 липня 13:05 На маршрут вийшов ще один низькопідлоговий Tram2000. Скільки таких трамваїв буде у Вінниці до кінця року 12:20 «Шоні»: свободу треба відстоювати не у Фейсбук, а в армії (соціальна реклама) 12:07 Смерть 10-річного хлопчика на Вінниччині: справу трьох посадовиць передали до суду play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up