Під Вінницею «намотали» 33 кілометри на ретро-велосипедах

Під Вінницею «намотали» 33 кілометри на ретро-велосипедах
  • У селі Іванів, що в Калинівському районі, відбувся заїзд на стареньких велосипедах — тих, що виготовлені не пізніше 1987 року.
  • У незвичній гонці змагалися вінницькі та київські велосипедисти.

Учасники заїзду намагалися повністю увійти в ретро-образи. Сорочки, брюки, кашкети, яскраві спідниці – все, щоб відповідати духу минулих часів. Велосипеди, здебільшого, були виготовленими за радянських часів.

Довжина маршруту складала 33 кілометри: Іванів – Слобідка – Уладівка – Матяшівка – Гущинці – Іванів. Усі учасники отримали пам’ятні медалі. А переможці – ще й пляшечки крафтового вінницького пива.

Організаторами події стали ГО «Вінниця мобільна», «Київська сотка», ГО «Федерація велосипедного спорту м. Києва», «Федерація велосипедного спорту Вінницької області», управління фізичної культури і спорту ОДА Вінницької області.

Для учасників заїзду облаштували тематичну зону. А ще там можна було відпочити, сидячи чи лежачи на сіні.

На заїзд зареєструвалися близько п’яти десятків велосипедистів.

Після реєстрації учасники отримували, зокрема, тематичний ретро-номерок.

Святкова світлина перед початком заїзду.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (8)
  • Artem Mukhomor
    там можливо малось на увазі "Вєліки"
  • Ярослав
    От людям зайнятись немає чим!
    І що особливого у велосипеді до 1987 року? Чого є в них, чого немає у сучасних? Замість того щоб працювати на власне майбутнє і майбутнє дітей, просирають час на ностальгічні за союзом заходи
    Юрій reply Ярослав
    До чого тут совок???? Весь цивілізований Європейський світ влаштовує заїзди на ретро велосипедах. У мене наприклад старий Голландький велосипед. А роблять це люди для того щоб показати яка Вінничина гарна. Щоб люди зі всіх куточків України і не тільки приїжджали до вас.
    Якщо ви ні чого не бачите особливого у велосипеді 1987 року то це не оздначає що він не особливий. Просто ви не розумієте "Філософії" велосипеда, ось і все. Смішно поливати багнюкою чиєсь хоббі яке вам не довподоби.
    І на останок пане Ярослав. Час просираєте ви коли пишете подібного роду постики. Саме за таких людей як ви у нас буде "попахивать совком" так як ви плосколоба і неосвідчена людина.
    Дякую.
  • Денис Сергиенко
    Вєліки
  • Сергій Поліщук
    Великі зрозуміло. А маленькі теж повинні бути старші за 32 роки, чи 25-ти річні теж проходять?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 На вокзалі затримали 22-річного чоловіка, який лаявся та провокував поліцейських на бійку 20:20 Що варто знати про родимки та де у Вінниці їх видаляють — пояснює дерматолог Катерина Юзвак play_circle_filled 19:34 Вінницький полк Нацгвардії уклав меморандум із центром протезування 18:39 Судитимуть 42-річного чоловіка, який роками ґвалтував малолітню падчерку Від читача 17:16 Обережно, фейк! Чому купувати в інтернеті стає все небезпечніше 17:57 Лікарка з Вінниці випробувала медичний канабіс і розповіла про ефект 17:32 Аварія поблизу Вінниці: з понівеченого авто деблокували 61-річну пасажирку 16:31 Воєнний стан і мобілізацію в Україні офіційно продовжили ще на 90 днів 15:58 Нелегальних мігрантів виявили на Вінниччині та примусово видворили з України 15:33 Новий керівник УСР Вінниччини: хто такий Микола Гончар і що він вказав у декларації 14:47 Lexus злетів у кювет на Гайсинщині — загинула 34-річна пасажирка 14:06 Науковиця з Вінниці стала лауреаткою престижної Премії Верховної Ради України 13:21 33 мільйони за автобус: скільки коштуватиме Вінниці лізинг двадцяти MAN Lion's City 13:09 Легендарна «дача Майка» шукає нового мешканця — у графському маєтку продають квартиру photo_camera 12:19 Чотири роки після удару. У Вінниці вшанували пам'ять загиблих внаслідок ракетної атаки 14 липня play_circle_filled photo_camera 11:51 Схема на понад п'ять мільйонів: ДБР оголосило нові підозри у справі про закупівлю електрики для військових 11:45 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:10 На Шимка синхронізують два перехрестя світлофорами для безпечнішого руху photo_camera 10:40 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 40 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:33 На Голубому озері потонув 19-річний хлопець: тіло знайшли на глибині майже 30 метрів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up