Перелік паркувальних майданчиків у центрі Вінниці, де вас не оштрафують

- У центрі Вінниці затвердили майданчики, на яких дозволено паркуватися. Перелік місць для паркування — на вулицях Соборній, Мури й не тільки.
Виконком Вінницької міської ради затвердив перелік відведених місць для паркування транспортних засобів по вулицях: Соборна, Архітектора Артинова, Грушевського, Кропивницького, Миколи Оводова, Митрополита Петра Могили, Мури, Симона Петлюри, Червонохрестівська та провулку Верещагіна та схему організації дорожнього руху на зазначених вулицях.
Місця для паркування:
- По вулиці Соборна біля будинків 67-71 — 18 місць (в тому числі 2 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По вулиці Соборна біля будинків 70-72 — 13 місць (в тому числі 2 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По вулиці Архітектора Артинова — 76 місць (в тому числі 9 місць для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По вулиці Грушевського біля будинків 1-24 — 44 місця (в тому числі 5 місць для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По вулиці Кропивницького — 25 місць (в тому числі 3 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По вулиці Миколи Оводова — 19 місць (в тому числі 3 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По вулиці Митрополита Петра Могили — 20 місць (в тому числі 3 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По вулиці Мури — 14 місць (в тому числі 2 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По вулиці Симона Петлюри — 6 місць (в тому числі 1 місце для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По вулиці Червонохрестівська — 9 місць (в тому числі 2 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
- По провулку Верещагіна — 27 місць (в тому числі 3 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю).
Штраф за паркування
Протягом десяти днів з дня вчинення правопорушення, водій може заплатити лише половину від штрафу, йдеться на сайті вінницького відділу паркування.
Також є десять днів з моменту отримання постанови, щоб подати скаргу до суду. Якщо суд схвалить, що штраф за парковку був призначений незаконно, то його можна не платити взагалі.
340 або 680 гривень — штраф за паркування. А якщо його погасити одразу, то можна заплатити тільки 50%. Тобто, 170 і 340 гривень відповідно. Такі суми здаються невеликими, проте в деяких випадках водії вважають, що постанова про порушення є незаконною.
Нагадаємо, на Соборній, Оводова і прилеглих вулицях у середмісті будуть платні стоянки. Частину вуличних паркомісць обладнають спеціальною розміткою, дорожніми знаками та пристроями для оплати.
Читайте також:
Майже 33 тисячі штрафів виписали за стоянку. А скільки зробили нових парковок у Вінниці?
Де у Вінниці встановлені камери автофіксації порушень, через які штрафують водіїв?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Менше машин-швидше й ефективніше рухається громадський транспорт, краще повітря, менше шуму!
Також, штрафи якісь смішні, і не факт, що ДАІшники будуть реально працювати, штрафувати.