Одне питання: що робити, якщо авто забрали на евакуаторі

Одне питання: що робити, якщо авто забрали на евакуаторі
  • У Вінниці штрафмайданчиком-монополістом є підприємство «Інформ-ресурси» Тільки туди звозять усі евакуйовані чи арештовані машини
  • І 80% з них ніколи звідти не заберуть
  • Ми побували на майданчику і дізналися, як «визволити» звідти машину

У вас можуть тимчасово вилучити машину, якщо, наприклад, ви припаркувалися з порушенням і вона суттєво перешкоджає руху інших автомобілів. Або якщо у вас проблеми з документами на авто. Або немає посвідчення водія. Також, у випадку, якщо водій сів за кермо п’яний, і немає людини, яка б могла взяти на себе керування машиною. І, звичайно, на арештмайданчик забирають машини після аварій або якщо транспорт є доказом у кримінальній справі.

Якщо ви не можете знайти авто — телефонуйте на «102». Там точно скажуть, куди її доставили. «Інформ-ресурси» — так називається арештмайданчик у Вінниці. Це підприємство підпорядковане Міністерству внутрішніх справ. У місті воно має дві території загальною площею у 3 гектари: на вулиці Генерала Арабея та на Ботанічній, біля патрульної поліції. У області є ще 4 відділення майданчику.

Корисне посилання

Актуальні ціни на MINI у Вінниці на Automoto.ua.

Читайте також:

Скільки коштує забрати евакуйоване авто

Послуги евакуатора мають сталу тарифікацію. Вона залежить від відстані до майданчика та ваги машини. Якщо вашу машину забрали у межах Вінниці і її вага не перевищує 2 тони, то за «лафет» (так називають евакуатори — авт.) ви заплатите 720 гривень. Від 2 до 3 тон — 840 гривень. Від 3 тон — 1020 гривень. За містом ситуація інакша.

По області кожен перевізник розраховує для себе оптимальний тариф за кілометр, залежно від складності завантаження. У середньому беруть 7-8 гривень за кілометр. Якщо машина в кюветі або сильно деформована, то додають окремо завантаження і розвантаження. Щодо вартості зберігання авто — перші 7 днів коштують по 144 гривні, наступні — по 24. Деякі машини на вінницькому майданчику стоять по кілька років. Їхні власники винні уже десятки тисяч гривень.

Які документи треба мати, щоб забрати авто

Дивлячись, за яких підстав у вас її забрали. Якщо машина проходить доказом у кримінальному провадженні, наприклад, про ДТП, де постраждали люди, то вам її не віддадуть поки справа не буде закрита. І це може тягнутися роками. Якщо у вас забрали машину через якесь порушення, то на арештмайданчику треба показати треба показати документи, що підтверджують право власності та копію адмінстративного протоколу. Також якщо хочете забрати авто, треба мати квитанцію про оплату евакуатора і стоянки на майданчику.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Порошок
    Коли в місті стоянка коштує 14 грн, на арешт майданчику стоянка коштує 114 грн за день. Ніякої корупції, усе чисто і законно
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:38 Хотіла «відмазати» від військового обліку за $6000 — на Вінниччині затримали жінку за зловживання впливом 12:06 Вінницю відвідав командувач Повітряних сил ЗСУ Анатолій Кривоножко. Що обговорювали на зустрічі? 10:57 «Політики блокують, а ми їдемо далі»: польські волонтери зібрали 500 тисяч злотих на автобуси для Вінниці 10:33 У Вінниці ремонтують мережі. Перелік адрес без води та світла Від читача 12:56 У Гайсині волонтери «Української команди» продовжують підтримувати людей продуктовими наборами 10:02 Вдарили по Лаврі, житлових будинках та пам'ятках: ворог випустив по Україні понад 680 ракет і дронів photo_camera 09:35 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) 09:09 «На щиті» до Вінниці повертається оператор БПЛА Євген Жуковський,який боронив Покровський напрямок 08:10 День пророка Амоса: що віщують прикмети та які заборони існують 15 червня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 8 по 15 червня, які ви могли пропустити 20:07 «Коли знаєш, що тебе прикривають» — як тренуються вінницькі нацгвардійці photo_camera 19:40 «Вінницька Швейцарія» з архітектурним серцем: таємниці та скарби старовинної Печери photo_camera 19:04 Історію оборонця Вінниці Івана Богуна переосмислили у новому дослідженні photo_camera 18:55 До 1 липня голови ОСББ можуть подати заявку на безкоштовне навчання 18:01 Від Херсона до Покровська: для легендарної 59-ї бригади створили пісню у «Фронтовій Студії» play_circle_filled 17:48 Історія кохання і незламності бійця, який проходить лікування у Вінниці play_circle_filled 17:19 У Дзигівці є некрополь із хрестами, яким понад 150 років photo_camera 17:05 Шкільний дзвоник єднає: відомі вінничани діляться зворушливими фото з дітьми-школярами photo_camera 16:09 У «Червоній Калині» показали, як готують пілотів дронів до бойових завдань photo_camera 15:41 Підлітки та електросамокати — Вінниччина серед регіонів з найбільшою кількістю ДТП photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up