Нанюхався, що попутав світло: по Брацлавській на Octavia гасав наркоман

Нанюхався, що попутав світло: по Брацлавській на Octavia гасав наркоман
  • Вночі чоловік закинувся наркотиками та гасав на автівці по Вінниці.
  • Як з’ясувалось, одного виду наркотиків йому було мало.  
  • Водій нюхав через трубку одне, капав з піпетки інше, та ще догнався третім видом зілля.

Сьогодні, 27-го січня 2017 року, близько четвертої години ночі «Skoda Octavia» проїхала на червоний сигнал світлофора вулицею Брацлавською. Це помітили копи та зупинили авто.

«Спілкуючись з водієм, патрульні помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. При поверхневій перевірці в чоловіка виявили шість пластикових трубок із залишками білої речовини та скляну піпетку з речовиною рослинного походження», повідомляють в прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

Корисне посилання

Актуальні ціни на Skoda Octavia у Вінниці на Automoto.ua.

Водій дозволив патрульним провести поверхневу перевірку його автівки. Про це йдеться в повідомленні.

«В салоні виявили скляну піпетку з рослиною речовиною та дев’ять пластикових трубок із залишками білої речовини. На місце події викликали слідчо-оперативну групу», - зазначають в відомстві.

Водія доставили до наркодиспансеру для освідування. Результати показали, що в організмі чоловіка було три види наркотиків.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Юрий Бондарук
    ) мені так подобається вислів "поверхнева провірка")  насправді це ШМОН без свідків (а де їх взяти в 4 час ночі?)....старі мусорскі методи не помінялись)))
    Гаюк Артем reply Юрий Бондарук
    Поменялись, молодые мусорята теперь это делают в перчатках!
  • Миронов Евгений
    Копов не побил, и то слава Богу.)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 «Нова допомога» для пенсіонерів виявилася шахрайством 20:04 Вінниця втратила 22-річного військового Єгора Басюка play_circle_filled photo_camera 20:01 У річку Дьогтянчик зливали стоки. Незаконну трубу демонтували 19:40 Майорять сотні стягів: який вигляд має Алея Героїв на Сабарівському цвинтарі photo_camera Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 19:10 ТОП-школи Вінниці: де ваша дитина отримає безпеку, розвиток та якісну освіту 19:08 Екологи перевірили якість пального на Вінниччині: що знайшли на АЗС 18:50 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 18:31 Вища освіта дорожчає: як змінювалися ціни у вишах Вінниці та чого чекати вступникам у 2026 році 18:13 Біля «Епіцентру» у Вінниці завершили ремонт дороги 17:14 Одразу дві пожежі у Вінниці: людей виводили з задимлених будинків play_circle_filled photo_camera 16:04 Після вибуху у вінницькій школі батьків закликали перевіряти рюкзаки дітей 15:48 «Не кожен вчитель виховав доктора наук»: як Олесю Стасюк три рази звільняли за правду про Голодомор 15:30 Позика на труднощі: як насправді працює процес видачі, і чому цього не потрібно боятися (Новини компаній) 15:26 Хвиля кадрових змін у школах Вінниці. Хто претендує на посади директорів і як проходить відбір 15:05 У Пеньківці 15-річна дівчина на мотоциклі врізалася у мотоблок photo_camera 14:38 Більше ніж утричі подорожчали «Муніципальні картки вінничанина». Чому так? 14:06 22 тисячі доларів за «відмазку» від служби: у Вінниці чоловік хотів заробити на військовому 13:13 Українські військові уразили пункти управління дронами та склади ворога photo_camera 12:08 У Вінниці 19-річну дівчину затримали з пів кілограмом PVP-солей photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up