На «зебрі» по вулиці Пирогова водій Mitsubishi збив дев’ятирічну дівчинку

На «зебрі» по вулиці Пирогова водій Mitsubishi збив дев’ятирічну дівчинку
  • Вчора, 12 жовтня, у Вінниці сталась ДТП. Водій Mitsubishi збив дівчинку. Вона госпіталізована у лікарню.

Аварія сталась по вулиці Пирогова близько 18.25 години.

— За попередньою інформацією слідства, 52-річний водій іномарки, рухаючись в напрямку вулиці Ющенка, допустив наїзд на дев’ятирічну дівчинку, яка перетинала дорогу по пішохідному переходу, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

У  результаті аварії дівчинка з тілесними ушкодженнями госпіталізована.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за першою частиною статті 286 Кримінального Кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

За таке правопорушення передбачено покарання до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.

 

Читайте також:

На Вінничині перекинувся автобус з 35 пасажирами, які їхали у Москву. Є постраждала

Моторошна трагедія: у Вінниці в колекторі загинули батько з 19-річним сином

У Козятині згоріла поліцейська Mitsubishi. Кажуть, в багажнику були баки з бензином

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Любов Зралко
    Дитя живе осталось
  • Игорь Яненко
    Ви постійте,ну хоч би півгодинки біля пішоходних переходів,і зрозумієте,що через те що у нас 99.9% адекватні водіі пішеходи дебіли залишаються живі!!
    Сорочинський Матвій reply Игорь Яненко
    Не пiшеходи дебiли,а водii 99.%тi шо на зелене свiтло летять i думают шо проскочить!!!
    Maria Korpanyuk reply Игорь Яненко
    девочка за зеленый по зебре перебегала дорогу. есть видео.
  • Сергей Гончар
    да там неадекватная фаза светофора для пешеходов - около 80 секунд, успевают проехать 2 троллейбуса и трамвай. Вот и получается - что провоцируют пешеходов на нарушение.
    Константин Карачун reply Сергей Гончар
    Сергей Гончар прекращай гнать на всё, не знаешь- не говори
    Тетяна Федик reply Сергей Гончар
    А чому б не почекати?  Десь їм горить тим водіям? Часто смикала своїх дітей за руку, коли загорався зелений, бо він летить, йому треба бігом.
    Константин Карачун reply Сергей Гончар
    Сергей Гончар а для водителей 92 секунды красный.
    Сергей Гончар reply Сергей Гончар
    Константин Карачун каких 90, зеленый для пешеходов секунд 20 может 25
    Константин Карачун reply Сергей Гончар
    Сергей Гончар там светофор 92 секунды, провоцирует водителей, долго ждать...
    Maria Korpanyuk reply Константин Карачун
    там не 92 сек. и это не повод давить людей, если что
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:40 Понад сотня зіткнень: ворог тисне під Покровськом та Костянтинівкою photo_camera 13:37 Вінниця мала більше 8 мільярдів гривень у 2025 році. На що їх витратили? 12:07 На вулиці Мазепи під час пожежі знайшли тіло чоловіка 10:36 Солодкий дим із гірким фіналом: судитимуть жінок за нелегальну торгівлю рідинами для вейпів Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 10:31 Де у Вінниці сьогодні можуть вимкнути воду, світло та гарячу воду 10:00 Релакс, драйв чи театр? Куди піти у Вінниці на 8 березня (партнерський проєкт) 09:06 Навічно 49: сьогодні Вінниця проводить у вічність оборонця Дмитра Джигириса 08:38 У цей день вітайте Марка та Давида. Історія, заборони та прикмети 5 березня 21:01 Повне відновлення кровотоку після інсульту: в «Пироговці» провели надскладну операцію photo_camera 20:32 Які психічні розлади можуть бути підставою для виключення з військового обліку? Пояснює адвокат play_circle_filled 20:04 Під час перевірки АЗС у Вінниці виявили недоліки 19:05 Фатальна чарка. На Томашпільщині чоловік до смерті забив 33-річного односельця 18:18 Чи вистачає середньої зарплати на повноцінне життя у Вінниці? Ми порахували 18:04 «Бізнес» на інвалідності: поліція затримала спільника родини лікарів, що торгувала довідками photo_camera 17:10 Справа про 40 «забутих» мільйонів: подружжя депутатів постане перед судом 16:12 На Дністрі затримали трьох чоловіків, які намагалися перетнути кордон на човні play_circle_filled 16:06 Ціни на пальне полізли вгору: яка зараз вартість на АЗС та що прогнозують експерти 16:02 П'ять бригад у Вінниці латають найбільш розбиті ділянки доріг photo_camera 15:19 Вперше за 30 років на полярній станції керуватиме жінка, і вона — вінничанка photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up