На Вінниччині вихователі садочку їхали у відрядження та потрапили у ДТП

На Вінниччині вихователі садочку їхали у відрядження та потрапили у ДТП
  • Груповий нещасний випадок визнали пов’язаним з виробництвом.

Біля села Митки Барського району сталася аварія. Двоє вихователів отримали травми різного ступеня важкості. Потерплим 47 та 57 років. Пацівники Матейківського дитячого садочка їхали у відрядження до відділу освіти Барської РДА.

За фактом аварії створили комісію зі спеціального розслідування.

Результати розслідування

Встановили, що потерпілі їхали до райцентру на попутному транспорті – їх погодився підвезти місцевий сільський голова на автомобілі ВАЗ 21124.

— Під час спуску з пагорба водій не вибрав безпечної швидкості і, внаслідок ранкової ожеледиці, автомобіль почало заносити у різні боки. Водій не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, — розповідають в управлінні Держпраці.

За інформацією відомства, груповий нещасний випадок стався під час проїзду згідно з установленим завданням і маршрутом до місця відрядження на попутному транспортному засобі, тому.

— Відповідно до вимог підпункту 9 пункту 52 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337, його визнано таким, що пов’язаний з виробництвом. На нього складено акт за формою Н-1/П, — зазначають посадовці.

Члени комісії зі спеціального розслідування розповіли потерпілим про питання, що виникли внаслідок нещасного випадку.

Читайте також:

Нанюхався до «чортиків»: у Вінниці зловили водія маршрутки під кайфом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Леся Маципура
    С днём рождения солнишко
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вінниччина серед лідерів за кількістю звернень про домашнє насильство. Кожна п’ята жертва — дитина 20:40 «І без руки можна натягнути тятиву»: ветеран створив клуб стрільби з лука для військових і дітей 20:13 Шведський сміттєвоз на біометані передали Сутисківській громаді на Вінниччині 19:35 Бронь чи покликання: чому в школах Вінниччини стрімко більшає вчителів-чоловіків? Від читача 17:47 Шахраї розсилають у месенджерах фейкові повідомлення пенсіонерам з проханням підтвердити вік, нібито для збереження пенсії 18:52 Понад 91 кілограм риби та збитки у 308 тисяч гривень — на Вінниччині викрили браконьєра 18:05 14 років аншлагів та дефіциту квитків: вінницька вистава увійшла до Книги рекордів України photo_camera 17:28 «Зніму порчу за ваші гроші»: як вінничанка віддала понад 42 тисячі «цілительці» 16:14 Через аномальну спеку на Вінниччині можуть відключати світло. Що треба знати вінничанам 15:30 Найбагатші та найбідніші: скільки грошей припадає на одного жителя кожної громади області 14:42 Ексочільника Держгеокадастру підозрюють у махінаціях із землею Аграрного університету на 1,3 мільйона 13:50 Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відзначив вінничанина Ярослава Мрочка почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» (прес-служба БФ Сергія Притули) 13:36 Нові тарифи, бензин та виплати від міста. Що зміниться для вінничан у липні? 13:10 Двоє підлітків на мотоциклах потрапили у ДТП у Гайсині. Ще одна аварія сталася біля Дяківців 12:06 «Медова» оборудка на понад два мільйони: на Вінниччині підприємця підозрюють у шахрайстві 12:06 Вінницькі гімнастки здобули 17 нагород на міжнародному турнірі «Performance Cup 2026» у Туреччині 11:30 Французькі волонтери завітали до Вінниці: кольори, стародруки та гуманітарні місії (соціальна реклама) 11:17 Вимкни кондиціонер в авто — соплі дитині надуєш! Ще одна порада від бабусі, яку не варто слухати 11:04 Троє людей загинули на водоймах Вінниччини за один день. Серед них — 16-річний хлопець 11:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up