На Вінниччині п'яна жінка на «ВАЗ» насмерть збила свого колишнього

На Вінниччині п'яна жінка на «ВАЗ» насмерть збила свого колишнього
  • Кермувальниця їхала на машині вже з своїм теперішнім співмешканцем. По дорозі зустріла колишнього. У ході конфлікту жінка збила свого екс коханого. Потерпілий не вижив.

Інцидент стався 3 червня у селі Якимівка Оратівської територіальної громади. До поліції зателефонував один із водіїв та повідомив — на дорозі виявив закривавленого чоловіка. Також заявник додав, що на шляху зустрів «ВАЗ 2107» з пошкодженнями, характерними для ДТП. 

Потерпілим виявився 50-річний місцевий житель. Він каретою швидкої допомоги був доставлений у лікарню, де під час надання медичної допомоги помер. Про це розповіли у відділі комунікацій поліції Вінницької області.

Розшукуваний автомобіль знайшли на Київщині. У салоні було двоє 43-річна жінка-пасажир та 71-річний водій.

 — Обоє вони були в стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські з’ясували, що саме жінка причетна до смертельної автопригоди. Під час медичного освідування у крові пенсіонера виявлено 2,8 проміле алкоголю, — йдеться у повідомленні поліції. — За попередньою інформацією слідства, жінка та її співмешканець приїжджали на Вінниччину на дачу. Дорогою додому нетвереза правопорушниця, яка знаходилась за кермом, зустріла свого колишнього співмешканця, і між ними виник конфлікт. Після сварки жінка сіла у автівку та поїхала, при цьому допустивши наїзд на потерпілого. За висновками експертизи, у крові жінки — 1,8 проміле алкоголю. Вона затримана у процесуальному порядку і знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.  

За даним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Триває слідство.

 

Читайте також:

Сьогодні вітаємо Володимира та Івана. Історія та прикмети 4 червня

Минулої доби від COVID-19 одужало понад вісім тисяч людей

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (32)
  • Коля Мороз
    Дура
  • Василь Дробний
    свят свят биля дорги бильше не ходок
  • Влад Старченко
    Оправдана?
  • Іван Семенюк
    Сучище
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 21:01 На Вінниччину суне циклон: коли впаде температура та почнуться грози play_circle_filled 20:03 П’янючий водій вантажівки їздив вулицями Вінниці 19:32 Штраф за приховане майно і виправдання за 200 га землі: чим закінчилися суди депутата Мордванюка? Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 19:08 Штраф у 510 гривень і майже 30 тисяч збитків: чоловік покарали за вирубку дерев 18:47 «Дитину можна було врятувати»: батьки звинувачують лікарів у смерті сина. А що кажуть медики? 18:04 У Вінниці переселенцям безкоштовно робитимуть стрижки: як записатися 18:03 Рекордний Etno & Food Fest «ТяжиLOVE»: у ліцеї №27 зібрали понад 450 тисяч гривень для ЗСУ play_circle_filled photo_camera 17:01 Захисник із Бершадської громади отримав одразу дві високі нагороди photo_camera 16:19 Скандал у Вінниці та події в Одесі: з яким «минулим» Іван Іщенко очолив поліцію Хмельниччини 16:05 Куди у Вінниці піти на курси: твоя нова робота (партнерський проєкт) 15:11 У Клембівці 14-річна дівчина на мотоциклі зіткнулася з Audi photo_camera 14:50 Сто років без Петлюри: як Вінниця стала столицею його боротьби photo_camera 14:07 У Ладижині літню жінку знайшли на підлозі у квартирі 13:07 Армія рф масовано атакувала Україну ракетами, авіабомбами та дронами photo_camera 12:04 Посадовицю з Немирівщини підозрюють у махінаціях із преміями та декларацією 11:26 Через одну СМС-ку можна втратити всі гроші. Як працює шахрайство із SIM-картками? 11:19 Дитину шукали кілька годин: у Хмільнику підліток потонув у річці 10:46 Через люк на дорозі BMW влетів у подвір’я в Козятині: водій у лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up