На Вінниччині не розминулися два легковики. Є постраждалі

На Вінниччині не розминулися два легковики. Є постраждалі

В суботу, 17 березня 2018 року, близько 13 години на автошляху "Кременець-Біла Церква" у Вінницькій області сталась ДТП.

За інформацією поліції,  39-річний водій «ВАЗа» не дотримався безпечного інтервалу під час зустрічного роз’їзду. Через це він, не впоравшись з керуванням, допустив зіткнення з легковиком «Volkswagen».

Внаслідок автопригоди тілесні ушкодження отримав водій «ВАЗа» та 24-річна пасажирка автомобіля «Volkswagen». На щастя, вони живі, але зараз знаходяться в лікарні.

За фактом слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження.

Читайте також: 

Після зими дороги розвалились: в області нарахували 50 тисяч квадратних метрів ям
 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:23 Ваш мер — це назавжди. Чи треба нові обмеження для міських голів? play_circle_filled 14:03 «Небесний океан» над Вінницею: синоптики пояснили появу рідкісних хмар-хвиль play_circle_filled photo_camera 13:13 Понад 150 зіткнення за день: де ворог намагався прорвати оборону photo_camera 12:12 Що вам найбільше не подобається у Вінниці? Ми запитали Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 11:17 Сусіди випередили вогонь: у Дзиґівці чоловік ледь не загинув через цигарку 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 13 — 19 квітня photo_camera 10:09 Чепурили легендарний особняк: як у Вінниці наводили лад біля пам’ятки з «химерами» photo_camera 09:16 Вийшли в магазин — опинились під кулями: трагедія в Києві і як не стати наступною жертвою play_circle_filled photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Івана та Єгора. Історія, заборони та прикмети 19 квітня 21:08 Назавжди 32. У запеклому бою загинув кулеметник із Крижополя Богдан Гончаров 20:11 Температурний «нокаут»: коли Вінницю накриють дощі та нічні «мінуси» 19:32 Зіткнення на станції Браїлів: приватний тепловоз протаранив «Інтерсіті» з пів тисячею пасажирів play_circle_filled photo_camera 19:05 Серце вінницького спорту: чому стадіон «Локомотив» залишається легендою попри роки photo_camera 18:04 Лікарі, що діагностували дотиком, і «будинки страху». Вінничан кличуть у мандрівку в минуле photo_camera 17:15 Замки, кургани та таємничі склепи: які унікальні об’єкти Вінниччини визнав світ 16:48 Делікатес чи смертельна пастка? Фахівці пояснюють різницю між черемшею та чемерицею 16:05 Смертельне залізо під Нападівкою: сапери знищили снаряд Другої світової війни 15:14 Найстарішій дерев'яній Миколаївській церкві на Старому місті виповнилось 280 років photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up